укр eng рус est

Спеціалізація

Останні новини
Відгуки
International Financial Law Review (IFLR1000)

«Фірма «Ілляшев та Партнери» увійшла до рейтингу IFLR1000 завдяки рекомендаціям, наданим як іншими юридичними фірмами, так і клієнтами…»

 

Антимонопольне право

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» надає широкий спектр юридичних послуг з різних аспектів антимонопольного права, серед яких: отримання дозволів на концентрацію та узгоджені дії, захист інтересів клієнтів від недобросовісної конкуренції, представництво інтересів клієнтів у спорах, пов'язаних з можливими порушеннями конкурентного законодавства. Крім того, ми надаємо поради, спрямовані на уникнення ситуацій, які можна було б розглядати як картельні змови.

Серед наших клієнтів – великі компанії, які здійснюють господарську діяльність на ринку фармацевтичної продукції, сільськогосподарського виробництва, промислового виробництва, банківських та страхових послуг, зв'язку, енергетики, видобувної промисловості.

Антимонопольна практика ЮФ «Ілляшев та Партнери» – це:

 • десятки значних проектів щорічно;
 • комплексні угоди зі злиттів та поглинань вартістю мільярди доларів США;
 • проекти, які входять до списку 50 найбільших публічних угод року;
 • сильна команда юристів, яку очолює Олександр Фефелов, – один із провідних спеціалістів з досвідом понад 20 років у сфері антимонопольного права.

Рейтинги та визнання

«Ілляшев та Партнери» під керівництвом Михайла Ілляшева пропонує свої послуги по широкому спектру питань антимонопольного та конкурентного права і активно працює в Україні і Росії. Фірма супроводжувала отримання дозволу АМКУ на концентрацію в ході придбання акцій БТА Банк Казахстан і НАСК «Оранта» приватним інвестором і Kазкоммерцбанком (Казахстан). Олександр Фефелов є керівником практики і визнаним досвідченим юристом в цій області.

Ukrainian Law Firms 2017. A Handbook for Foreign Clients

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» «орієнтована на надання юридичних послуг високого класу – прекрасний вибір для отримання надійної консультації». Михайло Ілляшев та Роман Марченко демонструють «глибоке розуміння бізнес реалій». Михайло Ілляшев та Олександр Фефелов консультували люксембурзьку компанію LetterOne Group в процесі придбання активів у Північному морі вартістю 5.1 млрд євро.

The Legal 500 – EMEA 2016

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» «відповідає найвищим стандартам юридичноїпрофесії». Михайло Ілляшев, Роман Марченко, Євген Соловйов, Леонід Гілевич і Олександр Фефелов формують «згуртовану і продуктивну команду юристів, які мають виключний рівень компетентності».

The Legal 500 – EMEA 2015

Останні проекти

 • Консультування групи LetterOne з питань придбання німецької нафтової компанії RWE Dea на суму 5,1 млрд євро, включаючи отримання дозволу Антимонопольного комітету України (АМКУ) в Україні.
 • Отримання дозволу АМКУ на придбання компанією Altimo Cooperatief U.A. акцій компанії VimpelCom Ltd, що забезпечило перевищення 25% голосів у вищому органі управління компанії VimpelCom Ltd.
 • Отримання дозволу АМКУ на концентрацію для придбання компанією Koch Industries, Inc. акцій компанії Buckeye Technologies Inc., на суму 1,5 млрд дол. США.
 • Представництво інтересів польської страхової групи PZU в рамках отримання дозволів АМКУ на здійснення ряду концентрацій – придбання групою PZU чотирьох страхових компаній, що працюють на ринках Польщі, Латвії, Литви та Естонії.
 • Отримання дозволу АМКУ на придбання найбільшою польською міжнародною страховою групою PZU 25% акцій Аlior Bank (Польща).
 • Консультування українських підприємств, які входять до Sorbes Group, з питань захисту від недобросовісної конкуренції, та успішне оскарження в суді рішення АМКУ про визнання клієнта учасником картельної змови та накладання багатомільйонного штрафу.
 • Придбання Hydro Energy Holding кількох компаній, що керують  гідроелектростанціями, на суму 40 млн дол. США, зокрема, отримання дозволу АМКУ на концентрацію.
 • Супровід угоди з придбання 60% пакету акцій IDS Borjomi, включаючи отримання дозволів АМКУ на концентрацію.
 • Отримання 6 дозволів АМКУ на концентрацію під час реструктуризації холдингів міжнародної інвестиційно-промислової групи.
 • Отримання дозволу АМКУ на придбання акцій ряду регіональних компаній з газопостачання та газифікації в процесі приватизації.
 • Отримання дозволу АМКУ на концентрацію для Фонду національного добробуту «Самрук-Казина» (Казахстан).
 • Консультування ДП «Антонов» з питань антимонопольного права в Україні та за кордоном.
 • Консультування ВАТ «Нижфарм» (РФ) з питань захисту від недобросовісної конкуренції.
 • Консультування ВАТ «Укрпластик» з питань антимонопольного законодавства України.
 • Представництво інтересів міжнародної групи у Федеральній антимонопольній службі Російської Федерації під час придбання активів морського порту в РФ.
© 2019 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія