Залишити заявку

Юридична премія імені Максима Копейчикова

Спеціальна премія, заснована в Україні з ініціативи «Ілляшев та Партнери» в рамках щорічної церемонії «Юридична премія» видавництва «Юридична практика».

МИ НАГОРОДЖУЄМО

Про Премію

Премія вручається кращій юридичній фірмі року в сфері оподаткування. Претендентом може стати будь-яка юридична фірма, допускається самовисування. Переможця визначає журі «Юридичної премії» на основі поданих анкет. Перше вручення «Юридичної премії імені Максима Копейчикова» відбулось 24 травня 2016 року в Києві.

НАША ПРЕМІЯ

Премія присвячується пам’яті Партнера фірми Максима Копейчикова

(in memoriam 1977 – 2016)

Відомий український адвокат, з 2001 до 2016 рр. – Партнер юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», очолював практику банківського і фінансового права, а також практику податкового права.

Активно займався громадською діяльністю: керував Комітетом з цивільного права Громадської ради при Міністерстві юстиції України, брав участь в робочій групі Національного банку України та Світового банку з підготовки проекту закону «Про реструктуризацію фінансових зобов’язань». Автор понад 100 публікацій у провідних юридичних і ділових виданнях, в тому числі міжнародних.

Детальніше про Максима