Залишити заявку

Наші клієнти

Щорічно ми супроводжуємо проекти більше 400 клієнтів, в числі яких – відомі міжнародні компанії зі списків Fortune 500 та Forbes Global 2000, провідні експортери та сільськогосподарські підприємства, найбільші промислові підприємства та фінансові установи, державні установи та аудиторські компанії «великої четвірки».

Наші клієнти

Сьогодні ми працюємо над проектами більше 400 активних клієнтів

ДОВІРА ДО КОМПАНІЇ

Наші проекти

Виберіть практику
Виберіть галузь
Виберіть місто

Рекомендації

Ми працюємо в інтересах наших клієнтів

Переглянути всіх клієнтів

Сергій Головко

Голова Наглядової ради, Судноплавна компанія «Укррічфлот»

Юристи «Ілляшев та Партнери» не бояться брати на себе відповідальність і працюють на конкретний результат. Ми цінуємо такий підхід.

Єгор Нуждін

Директор з правових питань, Kraft Heinz, регіон Схід

Компанія «Ілляшев та Партнери» успішно представляла інтереси Крафт Хайнц у судових спорах, а також з питань захисту інтелектуальної власності, продемонструвавши відмінний рівень компетенцій команди, високу швидкість реагування, а також розумний підхід до ціноутворення. Ми задоволені співпрацею з компанією «Ілляшев та Партнери».

Олександр Мілованов

Директор юридичного департаменту, Coca-Cola HBC

За час нашої співпраці юридична фірма «Ілляшев та Партнери» підтвердила свій високий професійний статус, компетентність і активність своїх співробітників у вирішенні поставлених завдань. Ми рекомендуємо фірму як надійного партнера в сфері надання юридичних послуг.

Василь Зубач

Директор юридичного департаменту, Страхова компанія «PZU Україна»

«PZU Україна» завжди намагається співпрацювати з кращими юридичними фірмами в країнах, де здійснює свою діяльність. В Україні ми вибрали «Ілляшев та Партнери». Ми цінуємо їх не лише за партнерський підхід до взаємин з нами і відмінне знання законодавства, а й за ефективне застосування своїх знань і досвіду під час вирішення складних завдань.

Олег Сиротін

Виконавчий директор, Всеукраїнська асоціація виробників автоклавного газобетону

«Ілляшев та Партнери» є прикладом правильної організації процесів, правильно підібраної талановитої команди та відмінного менеджменту. Команда готує та надає чіткі, точні та стислі поради. Вони регулярно діляться інформацією та ідеями щодо потенційних можливостей.