Залишити заявку

Копейчиков Максим Володимирович

(in memoriam 1977 – 2016)

Освіта

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, юридичний факультет (магістр права, диплом з відзнакою)

Досвід

Відомий український адвокат, партнер юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», один з провідних юристів України в сфері банківського та фінансового права, оподаткування, земельного права та нерухомості.

 

Професійну діяльність розпочав у 1997 р. З 2001 до 2016 рр. – Партнер юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», очолював практику банківського і фінансового права.

 

Автор понад 100 публікацій у провідних юридичних і ділових виданнях, в тому числі міжнародних. Адвокат з 2003 року.

 

Активно займався громадською діяльністю: керував Комітетом з цивільного права Громадської ради при Міністерстві юстиції України, в якому з 2013 р. працював над поліпшенням законодавчої бази з питань державної реєстрації прав на нерухоме майно.

 

Брав участь в робочій групі Національного банку України та Світового банку з підготовки проекту закону «Про реструктуризацію фінансових зобов’язань». Протягом ряду років брав участь у підготовці міжнародного видання Doing Business Світового банку (The World Bank) та Міжнародної фінансової корпорації (International Finance Corporation).

 

23 квітня 2015 був обраний Головою Спостережної ради Національної акціонерної страхової компанії «Оранта» на щорічному Загальних зборах акціонерів компанії. Раніше, в лютому 2015 року, тимчасово виконував обов’язки Голови Наглядової ради.

 

Помер 8 травня 2016 р.

 

У 2016 році в рамках щорічної церемонії «Юридична премія» видавництва «Юридична практика» заснована спеціальна щорічна нагорода – «Юридична премія імені Максима Копейчикова». Премія присуджується кращій юридичній фірмі року в сфері оподаткування.

Визнання

Визнання в Україні та за кордоном

  • Chambers Europe Провідний юрист у практиці оподаткування в Україні (2015)

  • The Legal 500 – EMEA Провідний юрист у практиках ринку капіталів, банківського та фінансового права, нерухомості в Україні (2009-2015)

  • Tax Directors Handbook Провідний юрист у практиці оподаткування в Україні (2015)

  • Best Lawyers International Провідний юрист у практиці нерухомості в Україні (2015)

  • Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients Провідний юрист у практиках нерухомості та вирішення спорів (2014)

  • Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України Входив у сотню кращих юристів України у 2014 і 2015 роках

Преса

Публікації

Преса

Новини