Залишити заявку

Юристи ЮФ «Ілляшев та Партнери» візьмуть участь у підготовці дослідження Світового банку «Ведення бізнесу 2016»

Дата новини: 24 березня 2015

Максим Копейчиков, партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери» і юрист фірми Леонід Гілевич візьмуть участь у підготовці юридичних оглядів для щорічного дослідження Групи Світового банку «Ведення бізнесу 2016» (Doing Business 2016).

36129_image_largeЦього року юристи фірми зосередяться на підготовці експертної думки за двома показниками – «Реєстрація майна» та «Захист міноритарних інвесторів».

Показник «Реєстрація Майна» оцінює процес, час і вартість, необхідні для здійснення передачі майнових комплексів від однієї компанії до іншої. У 2016 році до цього індикатора має додатися оцінка питань якості систем управління земельною власністю.

Показник «Захист міноритарних інвесторів», в свою чергу, оцінює ступінь юридичної захищеності міноритарних інвесторів вітчизняних компаній і є одним з одинадцяти груп показників, що публікується у вказаному огляді.

Провідні юристи ЮФ «Ілляшев та Партнери» беруть активну участь у підготовці дослідження Doing Business з 2006 року.

Doing Business – щорічне дослідження Групи Світового банку, що оцінює простоту здійснення підприємницької діяльності на основі 11 індикаторів у 189 країнах. Метою реалізації проекту є вироблення об’єктивної основи для розуміння і вдосконалення нормативно-правової бази управління бізнесом у всьому світі. Огляд, що був опублікований вперше у 2003 році, отримав позитивний відгук від представників урядів різних країн, практикуючих фахівців, професійних оглядачів та представників наукової спільноти.