Залишити заявку

Максим Копейчиков увійшов до списку Топ-100 кращих юристів України 2014

Дата новини: 5 квітня 2015

Максим Копейчиков, партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», керівник банківської, фінансової, податкової практик, а також практики нерухомості, визнаний одним з кращих юристів України відповідно до щорічного дослідження «Вибір клієнта: ТОП- 100 кращих юристів України».

Дослідження проводиться виданням «Юридична Газета» у партнерстві з аналітичною компанією NOKs fishes. Результати рейтингу були оприлюднені спецвипуском Kyiv Post Legal Quarterly.

Галузеве юридичне видання «Юридична Газета» проводить щорічне дослідження «Вибір клієнта: Топ-100 кращих юристів України», починаючи з 2010 року. Дослідження має на меті допомогти корпоративним юристам і представникам бізнесу в пошуку кращого юридичного радника.

Результати дослідження ґрунтуються на конфіденційних відповідях топ-менеджерів і корпоративних юристів з понад 2000 провідних українських та міжнародних компаній, що працюють в Україні (за версією Forbes-Україна і Delo.ua), які співпрацюють з українськими юридичними фірмами і міжнародними юридичними компаніями в Україні.