Залишити заявку

Литвин Андрій Борисович

Адвокат, Арбітражний керуючий, Керівник Харківського офісу

Спеціалізується на супроводі судових справ у загальних, господарських та адміністративних судах, представництві інтересів у справах про банкрутство, податкових і корпоративних спорах, оскарженні процедур державних закупівель.

Освіта

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого (магістр права, диплом з відзнакою)

Досвід

Андрій Литвин працює в «Ілляшев та Партнери» з 2011 року. Спеціалізується на супроводі судових справ у загальних, господарських та адміністративних судах, представництві інтересів у справах про банкрутство, податкових і корпоративних спорах, оскарженні процедур державних закупівель. Супроводжує і консультує підприємства з питань поточної господарської діяльності, представляє інтереси при взаємодії з державними органами та органами місцевого самоврядування.

 

Андрій Литвин має значний досвід роботи з IT-сектором, консультування розробників програмного забезпечення, веб-студії та проекти електронної комерції з питань корпоративного, податкового, трудового та кримінального права.

 

Згідно чинного законодавства Арбітражний керуючий Литвин Андрій Борисович зареєстрований в ДПС як самозайнята особа та здійснює незалежну професійну діяльність. Арбітражний керуючий не перебуває в будь-яких відносинах підпорядкування щодо інших працівників юридичної фірми. Юридична фірма не впливає та не може впливати на прийняття рішень та/або вчинення/невчинення жодних дій під час виконання повноважень Арбітражним керуючим.

Членство
  • Асоціація правників України
  • Національна асоціація адвокатів України
  • Національна асоціація арбітражних керуючих України
Робочі мови
  • Українська
  • Російська
  • Англійська

ПРАКТИКА

Один з кращих фахівців у практиках:

ГАЛУЗЕВА ЕКСПЕРТИЗА

Практичний досвід у галузях:

Наші клієнти

Сьогодні ми працюємо над проектами більше 400 активних клієнтів

Преса

Останні публікації

ПРЕСА

Останні новини