укр eng рус est

Спеціалізація

Останні новини
Відгуки
International Financial Law Review (IFLR1000)

«Фірма «Ілляшев та Партнери» увійшла до рейтингу IFLR1000 завдяки рекомендаціям, наданим як іншими юридичними фірмами, так і клієнтами…»

 

Міжнародне торгове право

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» надає повний комплекс юридичних послуг у сфері міжнародного торгового права з метою збільшення вартості бізнесу клієнта і мінімізації ризиків при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності.

Команда відома широкою практикою врегулювання спорів, захисту інтересів компаній у захисних та антидемпінгових розслідуваннях, консультативною роботою в ході переговорів про вільну торгівлю та з права СОТ, ЄС.

Останні проекти:

 • Представництво інтересів одного з українських виробників в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну карбамідоформальдегідного концентрату і карбамідоформальдегідної смоли виробництва Російської Федерації.
 • Представництво інтересів українських компаній – виробників кондитерської продукції в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну деяких видів шоколаду та інших готових харчових продуктів з вмістом какао з Російської Федерації. Проект завершено на користь Клієнта, за результатами розслідування застосовано антидемпінгове мито на рівні 31,33%.
 • Представництво інтересів національної мережі будівельних гіпермаркетів у перегляді спеціальних (захисних) заходів щодо імпорту в Україну посуду та столових приборів з фарфору незалежно від країни походження. Проект завершено на користь Клієнта без продовження дії спеціальних (захисних) заходів, що дозволить збільшити прибуток за рахунок імпорту товару в Україну і збільшити асортимент в торгових мережах.
 • Представництво інтересів  групи компаній українських виробників пінополіуретану в спеціальному (захисному) розслідуванні відносно імпорту а Україну гнучких пористих плит, блоків і листів з пінополіуретану незалежно від країни походження. Проект завершено на користь Клієнта, за результатами розслідування застосовано спеціальне (захисне) мито на 3 роки.  
 • Представництво інтересів одного з російських виробників в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну карбаміду виробництва Російської Федерації.
 • Представництво інтересів великого російського виробника добрив з метою забезпечення доступу складних добрив на ринок України.
 • Представництво інтересів глобального постачальника сільськогосподарської продукції щодо скасування спеціальних санкцій зовнішньоекономічної діяльності на території України.
 • Консультування світового виробника пестицидів з питань здійснення експорту, імпорту, виробництва і торгівлі пестицидами та агрохімікатами в Україні в рамках комплексної угоди щодо придбання Chemtura AgroSolutions Corporation. Угода включала продаж бізнес підрозділів у 36 країнах та портфеля активів, що охоплює більше 120 держав.  
 • Представництво інтересів українського експортера арматури в Єгипті у зв’язку з введенням захисного мита та підвищенням імпортного ввізного мита на сталеву арматуру. За результатами проведеної роботи в 2015 р. єгипетська сторона не підвищила імпортне ввізне мито на товар Клієнта.  
 • Представництво інтересів найбільшого виробника скла в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну окремих видів листового флоат-скла, виробництва Російської Федерації, Республіки Польща та Республіки Білорусь.  
 • Представництво інтересів українського виробника труб в антидемпінговому розслідуванні Євразійської економічної комісії (м. Москва, РФ) щодо імпорту нержавіючих труб українського походження на митну територію Євразійського економічного союзу.  

Рейтинги та визнання  

Юридична фірма року з міжнародної торгівлі (Юридична премія 2017)

Олена Омельченко входить у Топ-4 провідних юристів у сфері міжнародної торгівлі: торговий захист/СОТ (Ukrainian Law Firms 2017/2016. A Handbook for Foreign Clients)

Друге місце в сфері міжнародного права та зовнішньоекономічної діяльності «Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України 2017»

© 2018 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія