укр eng рус est

Спеціалізація

Останні новини
Відгуки
АСК «Укррічфлот»

«Юристи «Ілляшев та Партнери» не бояться брати на себе відповідальність і працюють на конкретний результат. Ми цінуємо такий підхід». Сергій Головко, Голова Наглядової ради

 

Міжнародне торгове право

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» надає повний комплекс юридичних послуг у сфері міжнародного торгового права з метою збільшення вартості бізнесу клієнта і мінімізації ризиків при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності. 

Команда відома широкою практикою врегулювання спорів, захисту інтересів компаній у захисних та антидемпінгових розслідуваннях, консультативною роботою в ході переговорів про вільну торгівлю та з права СОТ, ЄС. 

Останні проекти 

 • Представництво інтересів одного з українських виробників в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну карбамідоформальдегідного концентрату і карбамідоформальдегідної смоли виробництва Російської Федерації.
 • Представництво інтересів українських компаній – виробників кондитерської продукції в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну деяких видів шоколаду та інших готових харчових продуктів з вмістом какао з Російської Федерації. Проект завершено на користь Клієнта, за результатами розслідування застосовано антидемпінгове мито на рівні 31,33%.
 • Представництво інтересів національної мережі будівельних гіпермаркетів у перегляді спеціальних (захисних) заходів щодо імпорту в Україну посуду та столових приборів з фарфору незалежно від країни походження. Проект завершено на користь Клієнта без продовження дії спеціальних (захисних) заходів, що дозволить збільшити прибуток за рахунок імпорту товару в Україну і збільшити асортимент в торгових мережах.
 • Представництво інтересів групи компаній українських виробників пінополіуретану в спеціальному (захисному) розслідуванні відносно імпорту а Україну гнучких пористих плит, блоків і листів з пінополіуретану незалежно від країни походження. Проект завершено на користь Клієнта, за результатами розслідування застосовано спеціальне (захисне) мито на 3 роки.
 • Представництво інтересів одного з російських виробників в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну карбаміду виробництва Російської Федерації.
 • Представництво інтересів великого російського виробника добрив з метою забезпечення доступу складних добрив на ринок України.
 • Представництво інтересів глобального постачальника сільськогосподарської продукції щодо скасування спеціальних санкцій зовнішньоекономічної діяльності на території України.
 • Консультування світового виробника пестицидів з питань здійснення експорту, імпорту, виробництва і торгівлі пестицидами та агрохімікатами в Україні в рамках комплексної угоди щодо придбання Chemtura AgroSolutions Corporation. Угода включала продаж бізнес підрозділів у 36 країнах та портфеля активів, що охоплює більше 120 держав.
 • Представництво інтересів українського експортера арматури в Єгипті у зв’язку з введенням захисного мита та підвищенням імпортного ввізного мита на сталеву арматуру. За результатами проведеної роботи в 2015 р. єгипетська сторона не підвищила імпортне ввізне мито на товар Клієнта.
 • Представництво інтересів найбільшого виробника скла в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну окремих видів листового флоат-скла, виробництва Російської Федерації, Республіки Польща та Республіки Білорусь.
 • Представництво інтересів українського виробника труб в антидемпінговому розслідуванні Євразійської економічної комісії (м. Москва, РФ) щодо імпорту нержавіючих труб українського походження на митну територію Євразійського економічного союзу.  

Рейтинги та визнання   

Tier 1 у практиці міжнародної торгівлі
The Legal 500 - EMEA 2020

№1 у практиці міжнародного торгового права 
Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України 2018-2019 

Юридична фірма року з міжнародної торгівлі 
Юридична премія 2017, 2019 

Топ-3 у практиці міжнародної торгівлі 
Ukrainian Law Firms: A Handbook for Foreign Clients, 2016 – 2020

Олена Омельченко рекомендована у практиці міжнародної торгівлі
The Legal 500 - EMEA 2020

Олена Омельченко входить у Топ-3 провідних юристів у сфері торговельного захисту/ ВТО 
Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients, 2017 – 2020

Олена Омельченко рекомендована у практиці міжнародного торгового та митного права 
Who’s Who Legal, 2017 – 2019

Олена Омельченко рекомендована у практиці міжнародного торгового права і входить до Топ-100 кращих юристів України 
Вибір клієнта: ТОП-100 кращих юристів України 2018-2020

© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія