укр eng рус est

Спеціалізація

Останні новини
Відгуки
The Legal 500 EMEA

«Якість послуг фірми «Ілляшев та Партнери» робить її незмінним партнером міжнародних компаній…»

 

Міжнародне торгове право

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» надає повний комплекс юридичних послуг у сфері міжнародного торгового права з метою збільшення вартості бізнесу клієнта і мінімізації ризиків при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності. 

Команда відома широкою практикою врегулювання спорів, захисту інтересів компаній у захисних та антидемпінгових розслідуваннях, консультативною роботою в ході переговорів про вільну торгівлю та з права СОТ, ЄС. 

Останні проекти 

 • Представництво інтересів одного з українських виробників в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну карбамідоформальдегідного концентрату і карбамідоформальдегідної смоли виробництва Російської Федерації.
 • Представництво інтересів українських компаній – виробників кондитерської продукції в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну деяких видів шоколаду та інших готових харчових продуктів з вмістом какао з Російської Федерації. Проект завершено на користь Клієнта, за результатами розслідування застосовано антидемпінгове мито на рівні 31,33%.
 • Представництво інтересів національної мережі будівельних гіпермаркетів у перегляді спеціальних (захисних) заходів щодо імпорту в Україну посуду та столових приборів з фарфору незалежно від країни походження. Проект завершено на користь Клієнта без продовження дії спеціальних (захисних) заходів, що дозволить збільшити прибуток за рахунок імпорту товару в Україну і збільшити асортимент в торгових мережах.
 • Представництво інтересів групи компаній українських виробників пінополіуретану в спеціальному (захисному) розслідуванні відносно імпорту а Україну гнучких пористих плит, блоків і листів з пінополіуретану незалежно від країни походження. Проект завершено на користь Клієнта, за результатами розслідування застосовано спеціальне (захисне) мито на 3 роки.
 • Представництво інтересів одного з російських виробників в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну карбаміду виробництва Російської Федерації.
 • Представництво інтересів великого російського виробника добрив з метою забезпечення доступу складних добрив на ринок України.
 • Представництво інтересів глобального постачальника сільськогосподарської продукції щодо скасування спеціальних санкцій зовнішньоекономічної діяльності на території України.
 • Консультування світового виробника пестицидів з питань здійснення експорту, імпорту, виробництва і торгівлі пестицидами та агрохімікатами в Україні в рамках комплексної угоди щодо придбання Chemtura AgroSolutions Corporation. Угода включала продаж бізнес підрозділів у 36 країнах та портфеля активів, що охоплює більше 120 держав.
 • Представництво інтересів українського експортера арматури в Єгипті у зв’язку з введенням захисного мита та підвищенням імпортного ввізного мита на сталеву арматуру. За результатами проведеної роботи в 2015 р. єгипетська сторона не підвищила імпортне ввізне мито на товар Клієнта.
 • Представництво інтересів найбільшого виробника скла в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну окремих видів листового флоат-скла, виробництва Російської Федерації, Республіки Польща та Республіки Білорусь.
 • Представництво інтересів українського виробника труб в антидемпінговому розслідуванні Євразійської економічної комісії (м. Москва, РФ) щодо імпорту нержавіючих труб українського походження на митну територію Євразійського економічного союзу.  

Рейтинги та визнання   

№1 у практиці міжнародного торгового права 
Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України 2018-2019 

Юридична фірма року з міжнародної торгівлі 
Юридична премія 2017, 2019 

Топ-3 у практиці міжнародної торгівлі 
Ukrainian Law Firms: A Handbook for Foreign Clients, 2016 – 2019 

Олена Омельченко входить у Топ-3 провідних юристів у сфері торговельного захисту/ ВТО 
Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients, 2017 – 2019

Олена Омельченко рекомендована у практиці міжнародного торгового та митного права 
Who’s Who Legal, 2017 – 2019

Олена Омельченко рекомендована у практиці міжнародного торгового права і входить до Топ-100 кращих юристів України 
Вибір клієнта: ТОП-100 кращих юристів України 2018-2019

© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія