укр eng рус
Останні новини
Відгуки
Страхова компанія «PZU Україна»

«PZU Україна» завжди намагається співпрацювати з найкращими юридичними фірмами в країнах, де здійснює свою діяльність. В Україні ми обрали «Ілляшев та Партнери». Ми цінуємо їх не тільки за партнерський підхід до взаємовідносин з нами та відмінне знання законодавства, але й за ефективне застосування своїх знань та досвіду при вирішенні складних завдань». Василь Зубач, Директор юридичного департаменту

 

Валютне регулювання в Україні

ЮФ «Ілляшев та Партнери» пропонує своїм клієнтам юридичний супровід у сфері валютного регулювання на всіх стадіях інвестиційного процесу та ведення зовнішньоекономічної діяльності. Наші юристи консультують з питань валютних обмежень, які застосуються до всіх типів валютних операцій, щодо валютних аспектів реструктуризації заборгованостей, ліцензування операцій з валютними цінностями, а також надають юридичний супровід в процесі реєстрації в Національному банку України кредитів і позик в іноземній валюті та отримання індивідуальних ліцензій Національного банку України.

Останні проекти:

  • Консультування АСК «Укррічфлот» з питань дотримання валютного законодавства у зв'язку з ліквідацією об'єкта інвестування за кордоном і відсутністю активів, які можуть бути повернені в Україну за фактом припинення інвестицій за кордон.
  • Консультування Algol Україна з питань збільшення статутного капіталу, а також з питань валютних обмежень, що застосовуються до взаємодії Algol Україна з материнською компанією-нерезидентом.
  • Консультування іноземного банку з питань погашення заборгованості фізичної особи за рахунок грошових коштів, що знаходяться на транзитному доларовому рахунку в українському банку.
  • Структурування, зокрема, з точки зору валютних обмежень, стягнення Procredit Bank заборгованості з фізичних осіб та поручителів в Криму.
  • Консультування з питань проведення розрахунків за зовнішньоекономічним контрактом з іноземним резидентом Кіпру в процесі продажу бізнесу Anika Dnepr компанії FrieslandCampina.
© 2017 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія