укр eng рус est

Спеціалізація

Останні новини
Відгуки
The Legal 500 EMEA

«Якість послуг фірми «Ілляшев та Партнери» робить її незмінним партнером міжнародних компаній…»

 

Валютне регулювання в Україні

ЮФ «Ілляшев та Партнери» пропонує своїм клієнтам юридичний супровід у сфері валютного регулювання на всіх стадіях інвестиційного процесу та ведення зовнішньоекономічної діяльності. Наші юристи консультують з питань валютних обмежень, які застосуються до всіх типів валютних операцій, щодо валютних аспектів реструктуризації заборгованостей, ліцензування операцій з валютними цінностями, а також надають юридичний супровід в процесі реєстрації в Національному банку України кредитів і позик в іноземній валюті та отримання індивідуальних ліцензій Національного банку України.

Останні проекти:

  • Консультування АСК «Укррічфлот» з питань дотримання валютного законодавства у зв'язку з ліквідацією об'єкта інвестування за кордоном і відсутністю активів, які можуть бути повернені в Україну за фактом припинення інвестицій за кордон.
  • Консультування Algol Україна з питань збільшення статутного капіталу, а також з питань валютних обмежень, що застосовуються до взаємодії Algol Україна з материнською компанією-нерезидентом.
  • Консультування іноземного банку з питань погашення заборгованості фізичної особи за рахунок грошових коштів, що знаходяться на транзитному доларовому рахунку в українському банку.
  • Структурування, зокрема, з точки зору валютних обмежень, стягнення Procredit Bank заборгованості з фізичних осіб та поручителів в Криму.
  • Консультування з питань проведення розрахунків за зовнішньоекономічним контрактом з іноземним резидентом Кіпру в процесі продажу бізнесу Anika Dnepr компанії Friesland Campina.
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія