Залишити заявку

Цимановська Алла Сергіївна

Адвокат

Володіє винятковою експертизою у практиці медичного права та охорони здоров’я.

Освіта

  • Національний університет «Одеська юридична академія» (магістр права)
  • Вища банківська школа, Київський університет

Досвід

Алла Цимановська має успішний досвід у консультуванні закладів охорони здоров’я щодо отримання ліцензій, проведення акредитацій, супроводження діяльності лікарень, проведення аудиту, включаючи перевірку відповідності наявних документів чинному законодавству, розробку нової документації, надання рекомендацій.

 

Представляє інтереси лікарів у державних та правоохоронних органах, а також в приватних підприємствах та організаціях, сприяє досудовому врегулюванню конфліктних ситуацій між медичним закладом та пацієнтами. Консультує лікарів та медичних працівників щодо трудових відносин, страхування професійної відповідальності.

Захищає як лікарів, керівників державних закладів охорони здоров’я, приватних клінік, так і пацієнтів у цивільному та кримінальному процесі у справах, що стосуються лікарських помилок, нещасних випадків, медичних злочинів. Супроводжує звернення до експертних установ, в тому числі клініко-експертної комісії щодо надання клініко-експертної оцінки якості надання медичної допомоги та медичного обслуговування.

Співпрацює із пренатальними центрами, пологовими будинками щодо надання медичних послуг при супроводі вагітності і пологів. Має досвід оформлення відносин між сурогатною матір’ю, клінікою та подружжям, реєстрації новонароджених дітей. Також має досвід національного та міжнародного усиновлення дітей з подальшим оформленням виїзду дітей за кордон.

 

Додаткові сфери юридичної спеціалізації включають будівництво, управління та експлуатацію об’єктів нерухомості. Серед клієнтів – офісні центри, житлові та торговельно-розважальні центри, мережа спортивних клубів, готельні та ресторанні комплекси.

Алла є сертифікованим медіатором і надає послуги досудового або альтернативного (медіаційного) вирішення конфліктів.

Членство
  • Асоціація правників України
  • Рада адвокатів Київської області
Робочі мови
  • Українська
  • Російська
  • Англійська

ПРАКТИКА

Один з кращих фахівців у практиках:

ГАЛУЗЕВА ЕКСПЕРТИЗА

Практичний досвід у галузях:

Наші клієнти

Сьогодні ми працюємо над проектами більше 400 активних клієнтів

Преса

Останні публікації

ПРЕСА

Останні новини