укр eng рус est

Галузі

Останні новини
Відгуки
The Legal 500 EMEA

«У «Ілляшев та Партнери» дуже добра репутація у сфері інтелектуальної власності, особливо у фармацевтичній галузі, в якій настійно рекомендована юрист Ірина Кириченко. Юридична фірма охоплює багатьох клієнтів, включаючи Eli Lilly, H.Lundbeck A/S та Асоціацію виробників інноваційних ліків «АПРАД». Михайло Ілляшев, керівник практики, також відзначений для роботи в Україні».

 

Приватизація

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» має значний досвід супроводу приватизаційних процедур. Фірма надає високоякісні послуги як на етапі проведення юридичного аудиту (due diligence) об'єкта приватизації, так і під час представництва інтересів в органах державної влади.

«Ілляшев та Партнери» здійснює супровід підготовки та укладення договорів купівлі-продажу об'єктів державної та комунальної власності, представляє інтереси клієнтів у судах в разі виникнення спорів, пов'язаних з приватизаційною процедурою, а також здійснює супровід бізнес-процесів у післяприватизаційний період.

Комплексні юридичні рішення «Ілляшев та Партнери» дозволяють клієнтам пройти складний шлях процедури приватизації у найефективніший з точки зору витрат зусиль, часу і фінансів спосіб.

Послуги юридичної фірми включають:

  • due diligence об'єкта приватизації;
  • підготовку договору купівлі-продажу об’єкта приватизації;
  • представництво інтересів в органах державної влади;
  • отримання дозволів на концентрацію;
  • юридичний супровід бізнес-процесів у післяприватизаційний період;
  • представництво інтересів у судових органах – як національних, так і міжнародних – під час вирішення спорів, пов’язаних з приватизаційною процедурою;
  • захист інтересів у правоохоронних органах.
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія