Залишити заявку

Соловйов Євген Олександрович

Адвокат, Партнер, Арбітражний керуючий

Керівник проектів із захисту від недружніх поглинань та вирішення корпоративних спорів.

Освіта

Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, факультет міжнародного права (спеціаліст з міжнародного права)

Досвід

Євген Соловйов супроводжує корпоративні питання найбільших українських та міжнародних компаній. Працює в ЮФ «Ілляшев та Партнери» з 1999 року.

 

Основною спеціалізацією Євгена є корпоративне право, M&A та вирішення спорів. Додаткові сфери юридичної спеціалізації включають загальні корпоративні питання, питання корпоративної реструктуризації, нерухомість та банкрутство, кримінальне право.

 

Євген Соловйов консультує ключових клієнтів з різних питань, які виникають під час здійснення комерційних транзакцій, розробляє комерційні плани для клієнтів; представляє клієнтів фірми в судових процесах.

 

Згідно чинного законодавства Арбітражний керуючий Соловйов Євген Олександрович зареєстрований в ДПС як самозайнята особа та здійснює незалежну професійну діяльність. Арбітражний керуючий не перебуває в будь-яких відносинах підпорядкування щодо інших працівників юридичної фірми. Юридична фірма не впливає та не може впливати на прийняття рішень та/або вчинення/невчинення жодних дій під час виконання повноважень Арбітражним керуючим.

Членство
  • Рада адвокатів міста Києва
Робочі мови
  • Українська
  • Англійська
  • Російська

НАГОРОДИ

Нагороди і визнання:

  • Вибір клієнта 2023: ТОП-100 юристів України Лідер практик корпоративного права/M&A та супроводу NGO

  • Best Lawyers International 2022 Провідний юрист у галузі страхування

ПРАКТИКА

Один з кращих фахівців у практиках:

ГАЛУЗЕВА ЕКСПЕРТИЗА

Практичний досвід у галузях:

Наші клієнти

Сьогодні ми працюємо над проектами більше 400 активних клієнтів

Преса

Останні публікації

ПРЕСА

Останні новини