Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» – юридичний радник Charity Lab Foundation

Дата новини: 18 березня 2024

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» консультує благодійний фонд Charity Lab Foundation з питань ведення діяльності та розвитку на національному і міжнародному рівнях.

Мета Charity Lab Foundation – зробити доступними інноваційні технологічні рішення для некомерційних організацій, що в результаті призведуть до об’єднання благодійників, рітейлерів, фондів в єдину екосистему, котра генеруватиме благодійність та створюватиме нові можливості для розширення гуманітарних ініціатив.

«Ілляшев та Партнери» надали Charity Lab Foundation юридичну підтримку в процесі реєстрації благодійної організації в Україні, розробили договірну базу для діяльності фонду та роботи з волонтерами, залучили іноземних партнерів для консультацій та напрацювань договірної бази для міжнародної діяльності, і продовжують супровід поточної діяльності фонду в якості юридичного партнера. Юридичні консультації з усього спектру юридичних послуг надаються фірмою pro bono. Команда «Ілляшев та Партнери» працює над проєктом під керівництвом керуючого партнера Михайла Ілляшева, який долучився до ініціативи в якості амбасадора.

«Це партнерство виявилося надзвичайно цінним для нашого благодійного фонду, – відзначають ініціатори та засновники Charity Lab Foundation Роман Старіков та Олександр Дяченко. – Команда  «Ілляшев та Партнери» робить все можливе і неможливе для реалізації наших амбітних цілей і завдань, спрямованих на посилення благочинності в Україні».

Нині Charity Lab Foundation працює над створенням унікальної благодійної платформи, що поєднує фандрейзинг та програму лояльності для доброчинців. Платформа розширить програми зборів коштів різними маркетинговими інструментами, в тому числі гейміфікацією, колекціонуванням, інтерактивними звітами та освітніми ініціативами в доповненій реальності. В розробці платформи вже приймають участь та безоплатно надають свої сервіси і технології 30 організацій з Великій Британії, ЄС, України; більше ніж 60 волонтерів долучились до проєкту.

«Ми безкоштовно підтримуємо проєкти, спрямовані на соціальний розвиток та благополуччя громад, багато років. Співпрацюючи з Charity Lab Foundation ми робимо внесок у технологічний розвиток некомерційного сектору в Україні та волонтерських ініціатив, які сьогодні відчувають особливу потребу в кваліфікованому юридичному супроводі, – зазначив Михайло Ілляшев. – Партнерство з Charity Lab Foundation є чудовою можливістю для «Ілляшев та Партнери» зробити свій внесок у цей важливий суспільний процес».