укр eng рус est

Галузі

Останні новини
Відгуки
The European Legal 500

«Серед клієнтів фірми «Ілляшев та Партнери» рівне співвідношення закордонних і національних компаній. Фірма має гарні стосунки з низкою провідних міжнародних юридичних фірм. Зокрема керуючий партнер Михайло Ілляшев відомий своєю дуже надійною репутацією…»

 

Енергетика та природні ресурси

В активі юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» велика кількість успішних проектів у галузі енергетики та природокористування. Ми пропонуємо нашим клієнтам юридичний супровід усіх видів діяльності в енергетичній сфері, у тому числі розвідки та використання родовищ нафти і газу, транспортування енергоносіїв, торгівлі нафтою і газом, постачання електроенергії та природного газу кінцевим споживачам.

Послуги юридичної фірми включають:

 • консультування з питань здійснення інвестицій, а також реструктуризації проектів у нафтогазовій галузі, електроенергетиці, відновлюваній енергетиці, переробці відходів;
 • консультування з питань приватизації підприємств енергетичної галузі;
 • вирішення спорів в енергетичній сфері; проведення юридичних аудитів компаній енергетичного сектору;
 • представництво інтересів у регуляторних державних органах; захист інтересів у судах, міжнародному та інвестиційному арбітражах.

Також наші фахівці виступають незалежними експертами в міжнародних арбітражах з вирішення спорів в енергетичній сфері.

«Ілляшев та Партнери» реалізувала велику кількість проектів в енергетичній галузі для провідних українських і міжнародних компаній.

Останні проекти:

 • Юридичний супровід організації спільного виробництва на Сахалінському газоконденсатному родовищі за участю видобувних компаній «Укрнафтобуріння», «Девон» та «Укргазінвест».
 • Консультування з питань створення нової енергорозподільчої компанії. Консультування Української асоціації відновлюваної енергетики щодо наслідків змін у регулюванні «зеленого тарифу».
 • Консультування «Київобленерго» щодо оформлення прав на земельні ділянки під електроопорами.
 • Консультування глобальної енергетичної керуючої компанії Eaton Industries Manufacturing GmbH щодо законодавчого визначення спеціальної термінології, а також перехідних періодів для окремих категорій електричного та електронного обладнання, що містить речовини обмеженого використання.
 • Отримання дозволу АМКУ на концентрацію у зв’язку зі злиттям LetterOne Group з норвезькою нафтогазовою компанією E.ON.
 • Консультування LetterOne Group у процесі придбання німецької нафтової компанії RWE Dea AG.
 • Комплексний проект БТА Банк Казахстан щодо оскаржуваного контролю над нафтовим портом Вітіно (м. Мурманськ, Росія).
 • Представництво Black Iron у судовому спорі з Державною екологічною інспекцією України щодо призупинення робіт на Шиманівському родовищі.
 • Консультування JKX Oil & Gas Plc з питань визнання і примусового виконання рішення міжнародного арбітражу ad hoc у м. Лондон за Арбітражним регламентом UNCITRAL про виплату Державою Україна збитків, понесених компанією в результаті підвищення ставок рентної плати за видобуток нафти і газу.
 • Представництво інтересів компанії «РГК-Трейдинг» (Group DF) у спорі з Одеським припортовим заводом про відшкодування заборгованості за постачання газу.
 • Представництво інтересів ДП «Укрінтеренерго» у справі проти ВАТ «Інтер РАО» про стягнення плати за електроенергію, поставлену з території РФ на територію окремих районів Донецької та Луганської областей.
 • Представництво інтересів Полтавської газонафтової компанії у судових спорах.
 • Представництво компанії «Адеш плюс», що спеціалізується на проектуванні, виробництві і технічному обслуговуванні обладнання для нафтогазової галузі, у судових спорах з ТОВ «Газпром Буріння» про стягнення заборгованості та неустойки за двома договорами підряду.
 • Представництво інтересів Ostchem (Group DF) в суді щодо визнання протиправною та скасування Постанови Кабінету Міністрів України № 488 від 29.09.2014 року «Про використання природного газу підприємствами – виробниками мінеральних добрив».
 • Представництво інтересів Ostchem (Group DF) в суді за позовами ПАТ «Тисменицягаз» і ПАТ «Рівнеазот» про визнання протиправною та скасування Постанови Кабінету Міністрів України № 296 від 09.07.2014 року «Деякі питання забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014/2015 року».
 • Представництво інтересів ВАТ «Рівнеазот» у судовому спорі з Кабінетом Міністрів України про визнання незаконною та часткове скасування Постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 року № 647 «Про порядок закупівлі природного газу промисловими, енергогенеруючими та теплогенеруючими (в частині промислових обсягів газу) підприємствами».

Рейтинги та визнання

Рекомендована фірма у сфері енергетики
The Legal 500 – EMEA, 2015 – 2020

Рекомендована фірма у сфері енергетики та інфраструктури
IFLR1000, 2016 – 2020

Михайло Ілляшев рекомендований у сфері енергетики та інфраструктури
IFLR1000 2020

© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія