Залишити заявку

The Legal 500 – EMEA 2024 рекомендує «Ілляшев та Партнери» для роботи в Україні

Дата новини: 28 березня 2024

Міжнародний рейтинг The Legal 500 – EMEA 2024 рекомендує «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму в Україні. «Ілляшев та Партнери» високо рекомендовані в 12 практиках, досліджених авторитетним виданням в Україні. Фірма займає Tier 1 у практиці вирішення спорів в Україні 12 років поспіль.

Рекомендації в рейтингу, опублікованому 27 березня 2024 року, отримали наступні практики та експерти фірми:

Конкурентне право – tier 1
Провідні юристи: Олександр Фефелов

За словами одного з клієнтів, «Ілляшев та Партнери» — «це сильна професійна команда, яка спеціалізується на різних актуальних напрямках. Компанія дотримується термінів та швидко реагує на запити».

Клієнти рекомендують партнера, керівника практики антимонопольного та конкурентного права Олександра Фефелова як «клієнтоорієнтованого, багатопрофільного та висококваліфікованого спеціаліста».

Вирішення спорів – tier 1
Зала слави: Михайло Ілляшев, Роман Марченко
Зірки практики: Олег Трохимчук

Клієнти називають «Ілляшев та Партнери» «дуже ініціативною та креативною юридичною компанією у веденні судових справ». Ми залишилися цілком задоволені їхньою підтримкою у складних випадках».

«Команда має надзвичайно ефективну практику вирішення спорів, що охоплює широкий спектр питань. Їх виділяє їхня здатність ефективно вирішувати спори. Вони ретельно досліджують кожну справу та ні перед чим не зупиняються. Кожна маленька деталь ретельно опрацьовується, щоб забезпечити успіх», — каже джерело.

Клієнти зазначають, що «Ілляшев та Партнери» розуміють специфіку роботи бізнесу та створюють рішення, що відповідають його цілям. Вони об’єднують глибокі галузеві та юридичні знання, щоб забезпечити нам перевагу».

Інтелектуальна власність – tier 1

Команда «Ілляшев та Партнери» складається «виключно з професіоналів». «Їхнє прагнення до досягнення першокласних результатів у поєднанні з непохитною відданістю практиці інтелектуальної власності та інформаційних технологій роблять їх по-справжньому видатними у цій галузі. Я можу з впевненістю ручатися за видатну якість, яку вони забезпечують», — зазначає джерело.

За словами одного з клієнтів, Михайло Ілляшев та його команда «є взірцем професіоналізму та порядності».

Джерело зазначає, що юридична фірма «Ілляшев та Партнери» «стабільно показує найкращі результати. Завдяки їх багатопрофільним знанням, немає жодних сумнівів у тому, що їхній досвід допоможе вам у вирішенні будь-якого юридичного питання, з яким ви можете зіткнутися».

Міжнародна торгівля – tier 1
Провідні юристи: Олена Омельченко

За словами одного з джерел, «продумана юридична стратегія «Ілляшев та Партнери» не лише захистила вітчизняних виробників, а й принесла позитивні результати».

Інші клієнти рекомендують команду «Ілляшев та Партнери» за «визначну роботу та непохитну відданість своїй справі навіть під час війни. Незважаючи на труднощі, з якими довелося зіткнутися, команда постійно демонструвала надзвичайну ефективність та клієнтоорієнтованість».

Клієнти описують партнера, керівника практики міжнародної торгівлі Олену Омельченко як «неймовірного професіонала з хистом до багатопрофільної співпраці та першокласними комунікаційними навичками». «Олена Омельченко — це ім’я, яке викликає авторитет і повагу у всіх українських виробників, що робить її ідеальним вибором для юридичної експертизи. Її команда відіграла вирішальну роль у підтримці виробництва та збереженні робочих місць», — каже джерело.

White–Collar Crime – tier 1
Провідні юристи: Михайло Ілляшев, Роман Марченко

За словами клієнта, «видатна майстерність «Ілляшев та Партнери», особливо в їхній практиці White–Collar Crime, справді не має собі рівних. Найбільш помітним є їхнє унікальне поєднання продуманої юридичної прозорливості, стратегічної перспективи та непохитної відданості захисту інтересів клієнтів». Джерело зазначає, що «практика кримінального права «Ілляшев та Партнери» підтверджує глибоке розуміння як тонкощів судових процесів, так і ширших аспектів міжнародного кримінального права, що створює невтомний механізм захисту своїх клієнтів».

Клієнти описують команду «Ілляшев та Партнери» як «різноманітну, різнопланову команду, яка не тільки добре володіє юридичними знаннями, але й відмінно орієнтується в складних, часто непрозорих коридорах нормативно-правової бази та комплаєнс-систем, надаючи не лише юридичні рішення, а й стратегічні консультації, які мають вирішальне значення для стійкості та зростання бізнесу».

Банківське та фінансове право, ринки капіталу – tier 2

Команда фірми «виділяється завдяки своїм послугам, які надаються під керівництвом партнерів, і давнім відносинам з деякими з найвідоміших юридичних фірм по всьому світу. Вона досягає успіхів під час укладання угод навіть за складних обставин».

За словами джерела, «співпраця з фірмою забезпечує отримання надійного партнера в юридичних питаннях та стабільне своєчасне надання якісних послуг за розумний бюджет».

Комерційне і корпоративне право, злиття і поглинання – tier 2
Зала слави: Михайло Ілляшев
Провідні юристи: Роман Марченко

Клієнти рекомендують «Ілляшев та Партнери» як «юридичну фірму з гарною репутацією». «Команда має глибоке розуміння правового середовища, підкріплене солідним досвідом транзакцій на місцях. Фірма забезпечує належну увагу партнерів у будь-якому питанні та має розгалужену міжнародну мережу юридичних контактів. Ми цінуємо рівень надання послуг та висококваліфіковану команду», – зазначає джерело.

Михайло Ілляшев «дуже обізнаний та добре розуміється на корпоративному праві в Україні. Михайло та його команда мають глибокі знання комерційних реалій, що дозволяє їм консультувати з повного спектру юридичних питань. Михайло креативний, цілеспрямований та орієнтований на бізнес спеціаліст». За словами іншого клієнта, «Михайло Ілляшев має блискучу репутацію на юридичному ринку. Він демонструє креативність та стратегічний підхід під час прийняття рішень, виняткову компетентність у бізнес-процесах».

Роман Марченко — «блискучий стратег, який знаходить вихід та креативне рішення у складних ситуаціях. Роман — геній тайм-менеджменту та організації». «Роман Марченко — неймовірний професіонал, один із найкращих корпоративних юристів країни. Він має глибокі знання, креативне мислення, організаторські здібності та величезний досвід», – каже джерело.

Трудове право – tier 2

Команда практики трудового права має «відмінний рівень обслуговування клієнтів та якості наданих послуг».

Партнера Валерію Гудій клієнти називають «професіоналом високого рівня». «Вона надає професійну, компетентну та швидку юридичну підтримку. Вона розуміє потреби клієнта та розробляє багато підходящих рішень і варіантів розв’язання проблеми», — каже джерело.

Енергетика – tier 2

«Ілляшев та Партнери» — суперпрофесійний та порядний юридичний партнер». Клієнти відзначають «глибоку технічну обізнаність команди в поєднанні з її прагненням до досконалості».

За словами одного з джерел, Михайло Ілляшев має «незрівнянний досвід в енергетичній сфері».

Приватні клієнти – tier 2
Провідні юристи: Михайло Ілляшев, Роман Марченко

«Команда високопрофесійна, креативна, лояльна та ефективна». «Ілляшев та Партнери» понад усе цінують вашу конфіденційність. Юристи фірми надають пріоритет суворому дотриманню конфіденційності, створюючи атмосферу довіри, в якій можна відкрито обговорювати особисті та делікатні питання», – зазначає джерело.

Роман Марченко «з розумінням ставиться до потреб клієнта та творчо підходить до розв’язання проблемних ситуацій».

Нерухомість і будівництво – tier 2
Зірки практики: Дмитро Грибов

«Ілляшев та Партнери» встановили нові стандарти для вирішення складних юридичних питань у сфері нерухомості та будівництва. Це злагоджена команда з високим рівнем кваліфікації, яка добре знається на питаннях відведення земельних ділянок, договорів оренди та приватизації. Вони ретельно працюють над нашими запитами, не зупиняючись ні перед чим, та надають швидкий зворотний зв’язок».

Михайло Ілляшев та Роман Марченко «зарекомендували себе як дуже впливові радники з придбання, реєстрації, оренди та управління нерухомістю», – каже джерело.

Податкове право – tier 2
Провідні юристи: Роман Марченко

«Команда податкової практики заслужила свою репутацію за першокласне обслуговування клієнтів». «Коли справа стосується податкової експертизи, «Ілляшев та Партнери» роблять все можливе, щоб забезпечити ваш спокій. Їх швидке розуміння проблеми, оперативне виконання роботи та відмінні міжособистісні контакти не мають собі рівних».

Роман Марченко «є втіленням впевненості та компетентності. Завдяки своїй надзвичайній багатозадачності, він легко вирішує численні складні юридичні виклики одночасно», – каже джерело.

Клієнти описують керівника практики податкового права Івана Маринюка як «висококваліфікованого та перспективного юриста, який показує відмінні результати у складній сфері міжнародного оподаткування. Іван здатний вирішувати найскладніші податкові питання. Зосередившись на наданні виняткових послуг клієнтам, Іван постійно перевершує ваші очікування».