укр eng рус est

Спеціалізація

Останні новини
Відгуки
АСК «Укррічфлот»

«Юристи «Ілляшев та Партнери» не бояться брати на себе відповідальність і працюють на конкретний результат. Ми цінуємо такий підхід». Сергій Головко, Голова Наглядової ради

 

Оподаткування

Широка клієнтська база ЮФ «Ілляшев та Партнери», яка охоплює як представників національного бізнесу, так і великі міжнародні компанії, дозволяє враховувати найдрібніші нюанси оподаткування не лише окремих операцій всередині країни, а й комплексних транскордонних угод і бізнес-моделей в цілому. Завдяки комплексному підходу і розумінню очікувань клієнтів у сфері податкового планування юридична фірма здатна запропонувати клієнтам не лише ефективне вирішення поточних завдань, а й варіанти усунення або мінімізації потенційних податкових ризиків з урахуванням постійних змін податкового законодавства.

Наші послуги:

  • податкове планування інвестиційної діяльності та бізнесу в цілому (як на національному, так і на міжнародному рівні);
  • податкове структурування угод, аналіз податкових ризиків окремих транзакцій;
  • комплексний юридичний супровід податкових перевірок (супровід взаємодії з податковими органами у зв’язку з проведенням перевірки; підготовка заперечень на акт перевірки; підготовка адміністративних скарг на податкові повідомлення-рішення; підготовка позовних заяв про скасування податкових повідомлень-рішень);
  • адміністративне та судове оскарження різних рішень податкових органів, а також дій і бездіяльності фіскальної служби;
  • юридичний супровід у спорах за позовом податкових органів до платника податків;
  • податкове консультування з питань податків і зборів;
  • податкова експертиза різних договорів;
  • податковий аудит.

The Legal 500 – EMEA 2018
Команда ЮФ «Ілляшев та Партнери» «дуже оперативна і професійна». Команда домоглася відшкодування ПДВ у розмірі 5 млн дол. США для ФСК «Море».

Chambers Europe 2018
Рекомендована в практиці оподаткування в Україні.

Tax Directors Handbook 2017
Рекомендована в практиці оподаткування в Україні.

The Legal 500 – EMEA 2016
Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» пишається колективом «прекрасних фахівців, що піклуються про проблеми своїх клієнтів»; Роман Марченко є «надзвичайно кваліфікованим фахівцем».

© 2019 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія