Залишити заявку

Іван Маринюк призначений керівником практики податкового права «Ілляшев та Партнери»

Дата новини: 4 грудня 2023

Юрист юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Іван Маринюк призначений керівником практики податкового права.

Іван Маринюк приєднався до команди «Ілляшев та Партнери» у 2019 році. Працює в практиці податкового права 12 років. Відзначений як один з кращих українських юристів у практиці податкового права міжнародним рейтингом ITR World Tax 2024.

Професійна експертиза Івана Маринюка включає міжнародне податкове планування інвестиційної діяльності в Україні та за кордоном, структурування операцій, оподаткування фізичних та юридичних осіб, валютне регулювання. Має великий досвід у трансакційній та консультаційній роботі за всіма податками і зборами, в т. ч. щодо об’єктів оподаткування, нарахування податкових зобов’язань, подання звітності, застосування правил податкової резидентності, податкових ризиків договорів тощо, а також оскарженні рішень податкових органів, їх дій і бездіяльності. Серед його клієнтів – представники національного бізнесу та великі міжнародні компанії зі списків Fortune 500 и Forbes Global 2000.

«Іван Маринюк має висококласну експертизу, що дозволяє врахувати найдрібніші нюанси оподаткування як операцій всередині країни, так і комплексних транскордонних угод. Сьогодні він супроводжує одні з найбільших проєктів у галузі податкового права в Україні, – прокоментував призначення керуючий партнер «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев. – Підвищення Івана Маринюка до позиції керівника практики податкового права – це визнання його професіоналізму. Він користується безумовною повагою серед наших довірителів і колег».

Упродовж 2023 року «Ілляшев та Партнери» здійснювали комплексне юридичне обслуговування міжнародних корпорацій з питань дотримання податкових та митних вимог у їхній діяльності в Україні, захищали інтереси державних та приватних компаній у податкових спорах, супроводжували проведення податкових перевірок та адміністративне оскарження рішень податкових органів. У 2023 році «Ілляшев та Партнери» увійшли до числа провідних фірм року в практиці податкових спорів в Україні за версією престижного журналу The International Tax Review і вийшли у фінал міжнародної премії ITR EMEA Tax Awards 2023.