Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» увійшли до списку фіналістів премії Benchmark Litigation Europe Awards 2021

Дата новини: 27 квітня 2021

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» увійшла до шорт-лісту премії Benchmark Litigation Europe Awards 2021 у номінації «Фірма року в Україні». Премія присуджується спеціалізованим міжнародним дослідженням Benchmark Litigation. Переможців премії буде оголошено 3 червня 2021 року.

Нагородою Benchmark Litigation Europe Awards відзначаються провідні юридичні фірми та адвокати, які досягли видатних результатів на національному та міжнародному рівнях.

Протягом багатьох років юридична фірма «Ілляшев та Партнери» визнається надійним партнером та рекомендована усіма провідними міжнародними рейтингами.

За результатами незалежного дослідження The Legal 500 — EMEA 2021 «Ілляшев та Партнери» займає провідні позиції як одна з кращих юридичних фірм у практиках вирішення спорів (Tier 1), кримінального права (Tier 1).

З 2019 року юридична фірма «Ілляшев та Партнери» очолює рейтинги Chambers Global та Chambers Europe як єдина провідна (Band 1) фірма у практиці вирішення спорів в Україні.

За результатами дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2020», «Ілляшев та Партнери» вели 11 з 30 найбільших судових та арбітражних спорів в Україні у 2020 році. Проекти компанії також були відзначені серед найбільш масштабних податкових спорів року.

Benchmark Litigation — спеціалізоване міжнародне дослідження серед провідних юридичних фірм та експертів у сфері вирішення спорів. Проводиться британською компанією Euromoney Institutional Investor — видавцем довідника провідних світових юридичних фірм та юристів, що працюють у сфері фінансового та корпоративного права IFLR1000.