Залишити заявку

The Legal 500 – EMEA 2021 рекомендує «Ілляшев та Партнери» для роботи в Україні та Росії

Дата новини: 16 квітня 2021

Міжнародний рейтинг The Legal 500 – EMEA 2021 рекомендує «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму в Україні та Росії. П’ятнадцять ключових експертів фірми отримали персональні рекомендації.

«Ілляшев та Партнери» високо рекомендовані в 12 практиках, досліджених авторитетним виданням в Україні, а також у практиці банкрутства та фінансової реструктуризації в Росії. Фірма займає Tier 1 у практиці вирішення спорів в Україні 9 років поспіль.

Україна

Конкурентне право tier 1
Провідні юристи: Олександр Фефелов
Інші ключові юристи: Олександр Падалка, Валерія Гудій

«Ілляшев та Партнери» часто беруть участь у великих та прецедентних справах з конкурентного права у таких сферах як сільське господарство, енергетика, нерухомість, транспорт, медицина та фармацевтика. Керівник практики Олександр Фефелов – один із найдосвідченіших практикуючих юристів на ринку, він брав участь в отриманні першого дозволу на злиття компаній в Україні 25 років тому.

Радники Олександр Падалка та Валерія Гудій мають досвід у перевірках підприємств державними контролюючими органами та у вирішенні адміністративних спорів.

Вирішення спорівtier 1
Зала слави: Михайло Ілляшев, Роман Марченко

Зірки практики: Андрій Бичков, Олег Трохимчук

«Ілляшев та Партнери» відомі «орієнтованим на результат підходом, проактивністю, креативністю».

Роман Марченко та Михайло Ілляшев очолюють команду з чотирьох партнерів, яка досягає успіху в усіх сферах вирішення спорів, включаючи корпоративні спори, спірні питання щодо нерухомості, страхові спори та міжнародний арбітраж. Радники Олег Трохимчук і Андрій Бичков («орієнтований на результат і здатний бачити суть фактичних та юридичних питань») – таланти фірми, які розвиваються. 

Інтелектуальна власністьtier 1
Провідні юристи: Олександр Падалка

У «Ілляшев та Партнери» практику очолюють керуючий партнер Михайло Ілляшев та радник Олександр Падалка. Фірма особливо добре відома своєю роботою з вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності і все частіше супроводжує комерційні питання. Світові бренди звертаються до фірми з питань управління IP портфоліо, судового захисту патентів та торгових марок, виконання судових рішень, франчайзингу та ліцензування.

Міжнародна торгівля tier 1
Провідні юристи: Олена Омельченко
Зірки практики: Олексій Горбатюк

«Ілляшев та Партнери» – «провідна фірма з торговельного захисту, яка вигравала найскладніші та найвизначніші антидемпінгові справи в Україні», зауважив клієнт. Найуспішніша фірма в антидемпінгових, антисубсидиційних та захисних розслідуваннях також спеціалізується на питаннях митного регулювання, експортного контролю, санкцій, угодах про вільну торгівлю, законодавстві СОТ та торговельних спорах.

«Інноваційна та рішуча» Олена Омельченко керує практикою міжнародної торгівлі та вважається одним із провідних консультантів в Україні щодо захисних заходів та законодавства СОТ. «Дуже працьовитий та відповідальний» адвокат Олексій Горбатюк також рекомендований. 

WhiteCollar Crimetier 1
Провідні юристи: Михайло Ілляшев, Роман Марченко

Інші ключові юристи: Денис Нєнов

За словами одного з клієнтів, «Ілляшев та Партнери» мають «кращу практику whitecollar crime в Україні, консультують у найбільш складних справах, висвітлюваних у ЗМІ».

Роман Марченко та Михайло Ілляшев – високошановані практикуючі адвокати у команді. У фірми є великий штат досвідчених адвокатів, серед них – Денис Нєнов. Фірма супроводжує для високопоставлених клієнтів кримінальні процеси на всіх етапах, відзначена за здібність проводити незалежні фінансові розслідування, у тому числі щодо злочинів, скоєних вищими посадовими особами. 

Банківське та фінансове право, ринки капіталу tier 2

Команда банківського та фінансового права «Ілляшев та Партнери» «абсолютно професійна, технічно бездоганна та ефективна». У фірми розвинена практика банкрутства та фінансової реструктуризації, яка часто бере участь у проектах реструктуризації для комерційних банків та українських корпорацій. Фірма збільшує свою присутність у таких галузях як страхування та онлайн-платежі, а також консультує з питань нового регулювання у банківському секторі. Михайло Ілляшев – провідний партнер.

Комерційне і корпоративне право, злиття і поглинання tier 2
Провідні юристи: Михайло Ілляшев, Роман Марченко
Зала слави: Олександр Падалка
Зірки практики: Леонід Гілевич
Інші ключові юристи: Євген Соловйов, В’ячеслав Ситий

«Ілляшев та Партнери» надає «високоякісні та креативні послуги, та рівень лояльності клієнтів – неймовірний». Фірма має спеціалізовану експертизу у банківському секторі, сільському господарстві, транспорті, енергетиці, будівництві, FMCG, фармацевтиці та телекомунікаціях, а робота над великими транскордонними угодами охоплює багато інших галузей.

«Блискучі розуми та добре відомі ринку зірки» Михайло Ілляшев та Роман Марченко спільно керують практикою. Партнер Євген Соловйов та радники Олександр Падалка і Леонід Гілевич також високо рекомендовані.   

Трудове право tier 2
Партнери наступного покоління: Леонід Гілевич
Інші ключові юристи: Валерія Гудій

«Ілляшев та Партнери» продовжують брати участь у найбільших трудових спорах в Україні, часто захищаючи інтереси представництв великих міжнародних компаній. Багато роботи сконцентровано на великовагових судових процесах, фірма також консультує щодо договірних питань, аутсорсингу, переведення та переїзду співробітників, трудового комплаєнсу. Керуючий партнер Михайло Ілляшев керує практикою трудового права, якій присвячують значну частину свого часу радники Леонід Гілевич та Валерія Гудій.

Енергетикаtier 2

«Ілляшев та Партнери» розширюють портфоліо проєктів для провідних українських та міжнародних компаній в енергетиці та інфраструктурі, у тому числі щодо роз’яснення регуляторних питань та вирішення спорів.

Михайло Ілляшев керує командою з десяти юристів, має «беззаперечні знання місцевого ринку енергетики та дуже помітний у цій сфері». Роман Марченко опікується вирішенням спорів у галузі енергетики. 

Приватні клієнтиtier 2
Провідні юристи: Михайло Ілляшев, Роман Марченко

Зірки практики: Ніна Бец

«Ілляшев та Партнери» добре відомі масштабною практикою вирішення спорів, часто беруть участь у спорах щодо спадщини, податків та санкцій. Фірму все частіше залучають до питань сімейного права.

Роман Марченко очолює практику, а Михайло Ілляшев – видатний спеціаліст. «Обізнана, наполеглива і старанна» Ніна Бец також рекомендована.

Нерухомість і будівництво tier 2
Зірки практики: Дмитро Грибов

«Ілляшев та Партнери» відомі як «одна з найнадійніших та відомих юридичних фірм в Україні», її команда «має відвагу боротись за найкращий результат». Спеціалізується на нерухомості, землекористуванні та будівництві, фірма відома своєю експертизою у сфері інвестування у нерухомість, глибокими знаннями будівельного ринку та успішним вирішенням спорів.
Михайло Ілляшев керує практикою, Дмитро Грибов – ключовий юрист.

Податкове правоtier 2
Провідні юристи: Роман Марченко
Зірки практики: Ніна Бец
Інші відомі юристи: Дмитро Лазебний

«Ілляшев та Партнери» мають «чудову практику вирішення податкових спорів, постійно слідкують за розвитком індустрії та нормативно-правової бази з національної та міжнародної точок зору». Фірма досягла успіху у податкових спорах і стала видатним консультантом з податкового структурування та комплаєнсу.

Роман Марченко («ікона практики у податкових спорах») керує практикою. Один з клієнтів відзначив Ніну Бец як «кращого податкового юриста в Україні». Дмитро Лазебний рекомендований у вирішенні спорів.

Росія

Банкрутство та фінансова реструктуризація tier 4

Команда «Ілляшев та Партнери» використовує свій «відмінний досвід» у судових спорах, діючи як в інтересах кредиторів, так і боржників. Керує практикою нещодавно призначений радник Дмитро Константинов. Команда практики пишається тим, що представляє інтереси українських клієнтів в Росії; перевагою є сильна присутність фірми в Україні. Крім сильної судової практики, команда все частіше бере участь у супроводі фінансових реструктуризацій, забезпечивши ряд перемог при врегулюванні боргових зобов’язань.