Залишити заявку

Chambers Europe 2021 рекомендує «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму

Дата новини: 22 березня 2021

Четвертий рік поспіль юридична фірма «Ілляшев та Партнери» очолила рейтинг Chambers Europe у сфері вирішення спорів в Україні, ставши єдиною фірмою 1-го розряду (Band 1) у цій практиці. Згідно з результатами міжнародного дослідження Chambers Europe 2021, опублікованого 18 березня 2021 року, ЮФ «Ілляшев та Партнери» високо оцінена у практиках конкурентного/антимонопольного права, міжнародного вирішення спорів, трудового права, інтелектуальної власності та реструктуризації/банкрутства.

Вирішення спорів
Вирішення спорів в Україні (Band 1)
Ключові юристи: Роман Марченко (Band 1) та Михайло Ілляшев (Band 2)
Міжнародне вирішення спорів (Band 2)
Ключові юристи: Роман Марченко (Band 3)

Чим відома команда
Відома сильною присутністю на національній судовій арені, з виключними можливостями в галузі вирішення комерційних спорів. Команда особливо активна у сфері вирішення спорів, що стосуються відшкодування корпоративної, договірної та основної заборгованості, а також при наданні допомоги у справах за участю державних органів та банків. Бере участь у масштабних судових процесах в енергетичному секторі. Також бере участь у транскордонних спорах та міжнародних арбітражах, має значний досвід у комерційних арбітражних провадженнях. Відзначено прогресуючу практику захисту у справах щодо економічних злочинів, де ЮФ представляє інтереси як організацій, так і приватних осіб. Заслуговує на увагу активність фірми у корпоративних спорах та у захисті топ-бізнесменів від обвинувачень у привласненні чужого майна та розтратах. Активно звертається до ЄСПЧ у спорах, пов’язаних з ймовірним порушенням права власності.

Сильні сторони
Джерела цінують «безпосередній, практичний та реалістичний» підхід команди до вирішення спорів. Інше джерело відзначає «вкрай самовіддане та цілеспрямоване» ставлення.

Ключові юристи
Михайло Ілляшев, шанований професіонал у цій галузі, високо відзначений за свою видатну судову практику, в тому числі в інтересах клієнтів, що працюють в агробізнесі та енергетиці. «Він дуже добре обізнаний із судовим процесом та розуміє, що поставлено на карту, завжди добре підготовлений та сповнений енергії», — відзначає джерело.

Роман Марченко є лідером на ринку із вирішення спорів в українських інстанціях. Він має сильну практику в міжнародному арбітражі, де представляє інтереси клієнтів з банківської сфери, авіації та енергетики. Джерела описують його як «комунікабельного, практичного та обізнаного у комерційних питаннях юриста», а також як «харизматичну, щиру та завбачливу людину». Інший клієнт складає шану його технічним навичкам, зазначаючи: «Він чудово знається на оформленні документів та проведенні переговорів».

Реструктуризація/Банкрутство (Band 2)
Ключові юристи: Роман Марченко (Band 3)

Чим відома команда
Відома своєю сильною практикою у сфері банкрутства, яка підтримується провідною командою з вирішення спорів. Досвідчена у поверненні активів та реструктуризації заборгованості. Представляє інтереси національних, міжнародних банків та боржників щодо визначення обсягу зобов’язань та врегулювання спорів, які стосуються процедур банкрутства та реструктуризації.

Сильні сторони
Клієнт стверджує: «Вони дуже мотивовані та енергійні. Мені подобається, що вони ніколи не обіцяють того, що не здатні виконати. Вони тримають процес під постійним контролем».

Ключові юристи
Роман Марченко має виключний досвід у процедурах банкрутства, спорах щодо неплатоспроможності та реструктуризації заборгованості. «Він завжди зосереджений на суті справи, дає короткі та стислі відповіді», — стверджує клієнт.

Трудове право (Band 3)
Ключові юристи: Леонід Гілевич (Up and coming)

Чим відома команда
Команда ЮФ відзначається великою експертизою у трудових спорах. Юристи також консультують щодо дотримання трудового законодавства, захисту персональних даних та соціального забезпечення працівників, поновлення на посадах керівників підприємств та оспорювання трудових договорів. Клієнтське портфоліо включає компанії з галузей промислового виробництва, транспорту, технологій та ЗМІ. ЮФ також забезпечує представництво приватних осіб у трудових спорах.

Сильні сторони
Джерела високо оцінюють самовідданість команди; за відгуками одного з них, юристи є «комунікабельними та орієнтованими на пошук рішень».

Ключові юристи
Леонід Гілевич надає консультації вітчизняним та іноземним компаніям з різноманітних аспектів українського трудового права та зі спірних питань.

Інтелектуальна власність (Band 3)
Ключові юристи: Олександр Падалка (Band 3)

Чим відома команда
Зростаюча команда відома завдяки вирішенню спірних питань та представництву інтересів і консультуванню клієнтів як з Росії, Австрії, Кіпру, так і вітчизняних компаній. Сильна експертиза у сфері фармацевтики. Активна як у реєстрації патентів та торговельних марок, так і в судових спорах. Консультує з питань протидії підробкам та незаконному розповсюдженню медикаментів.

Сильні сторони
Джерела схвально відгукуються про «клієнтоцентричний» стиль роботи ЮФ, одне з них характеризує радника як «доброзичливо налаштованого, всебічно обізнаного та добре структурованого».

Ключові юристи
Зростаючи у рейтингу, компетенція Олександра Падалки охоплює спірні питання щодо інтелектуальної власності, у тому числі спори щодо торгових марок та патентів.

Конкурентне/Антимонопольне право (Band 4)
Ключові юристи: Олександр Фефелов (Band 4)

Чим відома команда
Часто залучається до представництва клієнтів в антимонопольних органах у розслідуванні зловживань монопольним становищем та антиконкурентних узгоджених дій. Крім того, надає допомогу в отриманні дозволів на концентрацію. Консультує компанії у галузях будівництва, транспорту, судноплавства, роздрібної торгівлі та інвестицій.

Сильні сторони
Джерела високо оцінюють здатність команди пояснювати особливості українського права «коротко та зрозуміло, тим самим допомагаючи легко проходити весь процес».

Ключові юристи
Керівник практики Олександр Фефелов представляє клієнтів в антимонопольних розслідуваннях та при оскарженні їх результатів у суді. Він також супроводжує процедури отримання дозволів на концентрацію. Клієнти відзначають його «розвинену ділову інтуїцію».

Chambers Europe – спеціалізований юридичний довідник, який з 1999 р. видається компанією Chambers & Partners. Видання проводить дослідження юридичної професії, відзначає провідних юристів і юридичні фірми шляхом інтерв’ювання великої кількості юристів та їхніх клієнтів. Запорукою репутації довідника є незалежність і об’єктивність досліджень. Chambers Europe проводить ґрунтовний аналіз юридичних ринків у 52 юрисдикціях.