Залишити заявку

Chambers Global 2021: «Ілляшев та Партнери» — №1 у практиці вирішення спорів в Україні

Дата новини: 18 лютого 2021

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» очолила рейтинг Chambers Global 2021 у практиці вирішення спорів в Україні, третій рік поспіль ставши єдиною фірмою 1-го розряду (Band 1). Старший партнер Роман Марченко втретє став єдиним юристом 1-го розряду (Band 1) у даній практиці. Результати дослідження були опубліковані 18 лютого 2021 року.

Вирішення спорів
Вирішення спорів в Україні (Band 1)
Провідні юристи: Роман Марченко (Band 1) та Михайло Ілляшев (Band 2)
Міжнародне вирішення спорів (Band 2)
Провідні юристи: Роман Марченко (Band 3)

Чим відома команда

Відома своєю сильною присутністю на національній судовій арені, з виключними можливостями у сфері вирішення комерційних спорів. Команда особливо активна в сфері вирішення спорів щодо стягнення корпоративної, договірної, податкової та великої заборгованості, а також у наданні допомоги у справах за участі державних органів і банків. Представляє інтереси у добре відомих спорах в енергетичному секторі. Також активна у транскордонних спорах, включаючи міжнародний арбітраж, має значний досвід у комерційних арбітражних. Відзначена зростаюча практика захисту компаній та приватних осіб у справах, які стосуються економічних злочинів. Заслуговує на увагу активність фірми у вирішенні спорів між акціонерами та захисті представників великого бізнесу від звинувачень у розкраданнях та шахрайстві. Проявляє активність у зверненні до ЄСПЛ щодо справ, які стосуються можливих порушень прав власності.

Ключові юристи

Михайло Ілляшев високо відзначений за багатий досвід ведення широкого спектру судових справ, у тому числі у галузях агробізнесу та енергетики. «Він є прекрасним адвокатом, який чудово розуміє, що поставлено на карту, завжди добре підготовлений і повний енергії», – повідомляє джерело.

Роман Марченко є лідером ринку, який представляє інтереси в спорах у національних судах. Він також має багатий досвід участі у міжнародному арбітражі, представляючи клієнтів з банківської, авіаційної та енергетичної галузей. Джерела описують його як людину «швидко реагуючу, практичну та комерційно орієнтовану», а також «харизматичну, прямолінійну та чесну». Інший клієнт хвалить його технічні здібності, стверджуючи, що «він є висококваліфікованим укладачем документів та переговорником».

Вирішення спорів – ключова спеціалізація «Ілляшев та Партнери». Щорічно фірма супроводжує більше 500 судових справ.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» займає Band 1 у міжнародному рейтингу Chambers Global у практиці вирішення спорів в Україні з 2014 року, і вже три роки поспіль є єдиною фірмою рівня Band 1 у даній практиці.

Керуючий партнер Михайло Ілляшев та старший партнер Роман Марченко визнані на міжнародному рівні як одні з провідних юристів з вирішення спорів в Україні. Вперше Михайло Ілляшев був відзначений у рейтингу Chambers Global у 2006 році, а Роман Марченко – в 2011 році.

Chambers Global є авторитетним міжнародним юридичним довідником, заснованим у 1990 році, що нині досліджує ринки юридичних послуг у більш ніж 190 юрисдикціях.