Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» нагороджені премією XIV Національного морського рейтингу України

Дата новини: 21 травня 2021

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» стала лауреатом премії XIV Національного морського рейтингу України одного з найавторитетніших галузевих видавництв «Порти України». Церемонія нагородження переможців рейтингу відбулась 21 травня 2021 року в Одесі.

«Ілляшев та Партнери» стали однією з чотирьох юридичних фірм України, які внесли найбільш вагомий внесок в розвиток морської галузі України впродовж 2020 року.

Перемогу у номінації «Business Protection» присуджено «Ілляшев та Партнери» за успішне представництво інтересів клієнтів – великих компаній, судновласників, страхових асоціацій – у справах, пов’язаних з морським і транспортним правом, судноплавством, страхуванням та інфраструктурою.

З-поміж проєктів фірми – звільнення судна єгипетського судновласника, затриманого митницею в Бердянському морському порту з рекордним за обсягом вилученням вантажу, захист інтересів судновласника балкера New Challenge у зв’язку із забрудненням акваторії Миколаївського порту, перше в Україні звільнення судна під гарантії британського P&I клубу та захист інтересів стивідорних і судноплавних компаній в резонансних справах проти Адміністрації морських портів України та Укрзалізниці.

Результати Національного морського рейтингу України визначались Організаційним комітетом та 70 експертами галузі за об’єктивними показниками діяльності.

Національний морський рейтинг видавництва «Порти України» є найавторитетнішою морською премією, яка відзначає досягнення представників вітчизняної портової галузі та індустрії водного транспорту. Захід проходить за підтримки Міністерства інфраструктури України та профільних асоціацій.