Залишити заявку

Ukrainian Women in Law 2023: Олена Омельченко, Валерія Гудій та Марина Рященко – лідери юридичного ринку

Дата новини: 21 грудня 2023

Партнери юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Олена Омельченко, Валерія Гудій та радник Марина Рященко увійшли до числа лідерів юридичного ринку України за результатами щорічного всеукраїнського дослідження Ukrainian Women in Law 2023. Результати дослідження були опубліковані професійним юридичним виданням «Юридична Газета» 21 грудня 2023 року.

Партнер Олена Омельченко, яка очолює практику міжнародної торгівлі «Ілляшев та Партнери», отримала відзнаку Ukrainian Women in Law 2023 у номінації «Лідерки юридичного ринку» за визнання на глобальному рівні, присутність у міжнародних рейтингах, рекомендації колег по ринку, соціальну і громадську активність.

Партнер Валерія Гудій та радник Марина Рященко відзначені дослідженням Ukrainian Women in Law 2023 у номінації «Лідерки – зірки нової генерації юридичного ринку».

Засноване 2016 року, щорічне всеукраїнське дослідження Ukrainian Women in Law відзначає жінок-юристок, які впроваджують зміни в Україні. Цьогоріч дослідження проаналізувало досвід роботу 120 юридичних компаній України у воєнні роки. Дослідження сформоване на основі опитування представників юридичного бізнесу, адвокатури, юридичних департаментів та редакції «Юридичної Газети», яка є галузевим експертом ринку.