Залишити заявку

Олена Омельченко – в числі кращих юристів у практиках міжнародної торгівлі та митного права за версією Who’s Who Legal 2023

Дата новини: 8 грудня 2023

Олена Омельченко, партнер, адвокат, керівник практики міжнародної торгівлі юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», сьомий рік поспіль увійшла до списку провідних юристів, рекомендованих в Україні в практиках міжнародної торгівлі та митного права за версією авторитетного юридичного довідника Who’s Who Legal 2023.

Олена Омельченко входить до рейтингу Who’s Who Legal з 2017 року. Рекомендована як провідний юрист у практиці міжнародної торгівлі за результатами незалежного дослідження міжнародного довідника The Legal 500 – EMEA 2023, міжнародного рейтингу Best Lawyers 2022 та національних досліджень Ukrainian Law Firms, «Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України».

Загалом, в останній звіт WWL: Trade & Customs увійшов 621 експерт із 314 фірм із 42 юрисдикцій з усього світу. Рейтинг висвітлює найкращих юристів в галузі міжнародної торгівлі, митного законодавства та міжнародних санкцій з усього світу. Їх обрано за видатну роботу в різних питаннях: від антидемпінгових, антісубсидиційних і компенсаційних мит до питань захисту і регулювання міжнародної торгівлі, та пов’язаних з цим судових процесів.

Who’s Who Legal – незалежне дослідження, яке щорічно, починаючи з 1996 року, оцінює понад 70.000 кращих юристів у 80 практиках зі 150 країн, і включає тільки фірми і юристів, які досягли провідних позицій у своїх галузях права та своїх юрисдикціях. Це професійне видання дозволяє зробити вибір фірм та практикуючих юристів, які надають юридичні послуги на території країни у відповідній галузі права.