Залишити заявку

Марина Рященко виступила на Українсько-естонському бізнес-форумі у рамках офіційного візиту Президента Естонської Республіки до України

Дата новини: 1 червня 2023

Марина Рященко, адвокат, радник ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступила з доповіддю на Українсько-естонському бізнес-форумі, що відбувся 01 червня 2023 року в рамках офіційного візиту Президента Естонії Алара Каріса до Києва.

Участь у форумі взяли президент Естонської Республіки Алар Каріс, міністр економіки Тійт Рійсало, власники та керівники провідних компаній Естонії у сфері нерухомості, енергетики, озброєння та військових технологій, інформаційних технологій, кібербезпеки, консалтингу, транспорту та залізничних перевезень. Організатори заходу – Торгово-промислова палата Естонії, Торгово-промислова палата України, Посольство України в Естонії, Посольство Естонії в Україні, Міністерство економіки України, Міністерство економіки Естонії.

В огляді перспектив та пріоритетних напрямків українсько-естонського економічного співробітництва, Марина розповіла про зміни бізнес-клімату в Україні та модернізацію законодавства. Марина надала детальну інформацію про нюанси, пов’язані з діяльністю іноземних компаній в Україні: процес створення компанії, особливості податкової системи України для іноземних підприємців, пільги, валютне регулювання, специфіку експорту/імпорту, проведення тендерів, тощо. Особливу увагу Марина приділила найпоширенішим проблемам, з якими може зіткнутися іноземний бізнес та шляхам їх вирішення.

«Статус кандидата на вступ до ЄС значною мірою зумовлює реформування українського законодавства та адаптацію бізнес-середовища до стандартів ЄС. В умовах війни особливо важливо зміцнювати відносини з іноземними партнерами, посилювати торгівлю та надавати сприятливих умов для залучення іноземних інвестицій», – зазначила Марина Рященко.

На форумі також виступили директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту Андрій Ремізов, голова Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з питань захисту прав інвесторів Галина Янченко, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

Це п’ятий бізнес-форум, організований в Україні для естонського бізнесу за участі ЮФ «Ілляшев та Партнери», і другий – проведений від початку війни. У червні 2022 року в альянсі з Glimstedt Law Office, нашими партнерами у Північній Європі, «Ілляшев та Партнери» приймали у Києві першу міжнародну бізнес-делегацію, що відвідала Україну під час війни.