Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» посилюють свою присутність у Європі

Дата новини: 4 липня 2022

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» розширює свої можливості у країнах Європейського Союзу шляхом початку співпраці з адвокатським бюро Glimstedt – однією з найбільших і найавторитетніших юридичних фірм Балтійського регіону та Швеції.

Відповідаючи на нові виклики перед українським та іноземним бізнесом у зв’язку з початком війни в Україні, «Ілляшев та Партнери» та Glimstedt, що має 13 офісів у Швеції, Естонії, Латвії та Литві, об’єднали зусилля для надання максимального комплексу послуг своїм клієнтам.

Нове партнерство суттєво розширює спектр можливостей «Ілляшев та Партнери» щодо надання адвокатських послуг своїм поточним клієнтам у Балтійському регіоні, де фірма працює з 2016 року. У той же час офіси «Ілляшев та Партнери» у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі зможуть забезпечити скоординоване спільне консультування щодо проектів клієнтів Glimstedt в Україні.

«Тісна співпраця з Glimstedt дозволить нам забезпечувати додаткові послуги нашим клієнтам, а також допоможе балтійським та скандинавським компаніям прийти в Україну для її відродження після війни, – заявив керуючий партнер «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев. – Наші команди, як і наші клієнти, вірять у перспективу членства України в ЄС та бачать можливості, які відкриваються перед ними».

«Ми прагнемо забезпечити свою присутність у країнах, які є найбільш перспективними для наших клієнтів, – підкреслив партнер Glimstedt Ранду Ріїберг. – Партнерство з найбільшою юридичною мережею та лідером судової практики України відкриває можливості комплексного супроводу проєктів у наших юрисдикціях, забезпечуючи нашим клієнтам безперечну конкурентну перевагу».

Адвокатське бюро Glimstedt засноване у 1935 році. В даний час має понад 250 співробітників у 13 офісах у Швеції, Естонії, Латвії та Литві.

ЮФ «Ілляшев та Партнери» заснована у 1997 році. Має понад 120 співробітників у Києві, Таллінні, Харкові, Дніпрі та Одесі. Практика фірми в Естонії рекомендована міжнародним рейтингом IFLR 1000.