Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» надають безкоштовні юридичні послуги стратегічному державному підприємству Укроборонпрому

Дата новини: 24 квітня 2023

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» та державне стратегічне підприємство «Завод 410 цивільної авіації» (входить до складу Державного концерну «Укроборонпром») досягли домовленості про розширення обсягу послуг, які на час воєнного стану фірма надаватиме без оплати.

Команда «Ілляшев та Партнери» працює над проектами під керівництвом партнера фірми Олександра Фефелова.

«Ілляшев та Партнери» вже 13 років надають юридичні послуги, в тому числі pro bono, стратегічно важливому підприємству авіаційної промисловості України. Ми успішно представляли «Завод 410 ЦА» у численних справах, наприклад, під час спроб незаконного стягнення коштів з підприємства за поставку бракованих деталей для ремонту і модернізації літаків Ан-32 тощо», – прокоментував співпрацю старший партнер фірми, заслужений юрист України Роман Марченко.

 «Правова допомога «Заводу 410 ЦА» з боку однієї з провідних юридичних фірм України має велике значення для організації ефективного захисту інтересів державного підприємства. Ми вдячні нашим партнерам за готовність продовжувати допомагати нам навіть в умовах жорсткої економії державних коштів», – заявив керівник «Заводу 410 цивільної авіації» Олександр Стаднік.

Державне підприємство «Завод 410 цивільної авіації» спеціалізується на діагностиці, ремонті, технічному обслуговуванні, переобладнанні та модернізації авіаційної техніки марки «Ан» в інтересах іноземних та внутрішніх замовників. «Завод 410 цивільної авіації» має сертифікат відповідності стандартам НАТО. Підприємство засноване 1948 року. Входить до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки України.