Залишити заявку

Верховний Суд поставив крапку у спробі незаконного стягнення коштів з підприємства «Укроборонпрому»

Дата новини: 29 червня 2021

29 червня 2021 року Верховний Суд підтвердив рішення Північного апеляційного господарського суду, ухвалене на користь державного стратегічного підприємства «Завод 410 Цивільної Авіації» у спорі з ТОВ «Авіабудпрогрес» щодо поставки бракованих деталей для ремонту і модернізації літаків Ан-32.

Згідно з рішенням суду, авіаремонтне підприємство Державного концерну «Укроборонпром» не сплачуватиме за контрафактні комплектуючі. Судовий акт є остаточним та не підлягає оскарженню.

 

Нагадаємо, що приватна компанія, посилаючись на умови договору з державним підприємством, у судовому порядку вимагала у ДП «Завод 410 Цивільної Авіації» 12,7 млн грн за товар, який не пройшов належний вхідний контроль якості.

«Авіазапчастини наразі вилучені слідчими Державного бюро розслідувань в якості доказу у кримінальній справі щодо незаконних дій ТОВ «Авіабудпрогрес» і, з урахуванням встановлення судом факту некондиційності товару, навряд чи будуть навіть повернуті постачальнику. Особи, причетні до поставки неякісних комплектуючих, повинні понести суворе покарання в межах кримінальної відповідальності, адже йдеться про авіабезпеку та людські життя», – заявив директор ДП «Завод 410 ЦА» Олександр Пащенко.

Інтереси ДП «Завод 410 Цивільної Авіації» у справі захищали адвокати ЮФ «Ілляшев та Партнери» під керівництвом старшого партнера, Заслуженого юриста України Романа Марченка.

 

Державне підприємство «Завод 410 ЦА» спеціалізується на діагностиці, ремонті, технічному обслуговуванні, переобладнанні та модернізації авіаційної техніки марки «Ан» в інтересах іноземних та внутрішніх замовників. Засноване 1948 року. Входить до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки України.