Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» – юридична фірма року Pro Bono

Дата новини: 7 червня 2021

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» – лауреат «Юридичної премії 2021» у номінації «Юридична фірма року Pro Bono» в Україні. Переможці «Юридичної премії 2021» були оголошені 4 червня 2021 року.

Більшість pro bono проєктів реалізуються «Ілляшев та Партнери» для приватних осіб, які не мають фінансової можливості через скрутні життєві обставини скористатись платними адвокатськими послугами.

Окрім приватних осіб, юридична фірма «Ілляшев та Партнери» консультує гуманітарну організацію Товариство Червоного Хреста України з питань ведення діяльності організаціями Товариства на національному та місцевому рівнях. Юридичні консультації Товариству Червоного Хреста України надаються фірмою pro bono з усього спектру юридичних послуг. Команда «Ілляшев та Партнери» працює над проєктом з січня 2020 року під керівництвом керуючого партнера Михайла Ілляшева.

Зокрема, у 2020 році «Ілляшев та Партнери» домоглись припинення незаконного використання емблеми Червоного Хреста мережею медичних центрів та аптек, яку вони тривалий час використовували як власну торгову марку. Судові спори щодо припинення порушень, пов’язаних з незаконним використанням емблеми, стали першими випадками успішного захисту емблеми Червоного Хреста в Україні.

У 2021 році «Юридична премія» була вручена в 52 номінаціях, за неї боролися представники понад 65 юридичних фірм України. Всього на розгляд Номінаційної комісії було подано близько 300 номінаційних анкет. Організатор премії – видавництво «Юридична практика».