Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» – юридичний радник міжнародної гуманітарної організації AVSI Foundation

Дата новини: 11 травня 2023

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» консультує міжнародну гуманітарну організацію AVSI Foundation з питань ведення діяльності на території України.

AVSI Foundation – неприбуткова неурядова благодійна організація, заснована в Італії у 1972 році. Сьогодні команда іноземних та місцевих спеціалістів AVSI Foundation працює у 5 регіонах України  з головним розподільчим офісом у м. Львів, надаючи гуманітарну допомогу біженцям та внутрішньо переміщеним особам.

Команда юристів «Ілляшев та Партнери» супроводила реєстрацію філії AVSI Foundation в Україні та продовжує правову підтримку діяльності міжнародної гуманітарної організації. Над проєктом працюють партнер Євген Соловйов, радник Валерія Гудій та юрист Іван Маринюк.

Діяльність AVSI Foundation спрямована на соціальну допомогу по всьому світу. Філії міжнародної гуманітарної організації працюють у країнах Європи, Азії, Латинської Америки, Африки та Середнього Сходу. Основні напрямки діяльності: боротьба з бідністю, захист прав людини та дітей,  допомога у сфері освіти, медицини.