Залишити заявку

Сергій Неділько виступив на конференції «Grain & Maritime Days in Odessa-2021»

Дата новини: 1 червня 2021

Сергій Неділько, адвокат та керівник Одеського офісу «Ілляшев та Партнери», виступив із доповіддю «Гарантії P&I клубів» на Відкритому спільному засіданні Логістичного комітету і Транспортної робочої групи Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації у рамках Міжнародної конференції «Grain & Maritime Days in Odessa-2021», що відбулася 26-28 травня 2021 року в Одесі.

Під час дискусії «Інфраструктурні реформи 2021: виклики та очікування» Сергій Неділько звернув увагу на значення, особливості застосування і перспективи нормативного врегулювання гарантійних листів P&I клубів. Та поділився успішними кейсами застосування «клубної» гарантії у практиці ЮФ «Ілляшев та Партнери».

«У липні 2020 року Держекоінспекція України вперше прийняла «клубну» гарантію в якості єдиного, належного і достатнього забезпечення морської вимоги до судновласника у зв’язку з забрудненням моря. Мова йде про інцидент з розливом рослинного масла з судна т/х NEW CHALLENGE в Миколаївському морському порту. Іншою показовою справою став інцидент з т/х STAVENGER в порту «Південний», де звільнити судно за допомогою «клубної» гарантії вдалось лише в судовому порядку», – розповів Сергій Неділько.

Учасники обговорили питання інфраструктурної та річкової реформ, перспективи розвитку мультимодальних перевезень в Україні та зміни щодо митного оформлення товарів. Серед учасників дискусії були представники Міністерства інфраструктури України, АТ «Укрзалізниця», місцевого транспортно-логістичного бізнесу та юридичних фірм.

«Grain & Maritime Days in Odessa» – щорічний захід, який збирає професіоналів зернового та морського бізнесу, представників світових аналітичних агентств, міжнародних організацій та торговельних компаній.