Залишити заявку

Дмитро Грибов очолив практику нерухомості і будівництва «Ілляшев та Партнери»

Дата новини: 11 грудня 2023

Радник юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Дмитро Грибов призначений керівником практики нерухомості і будівництва.

До команди юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Дмитро Грибов приєднався у 2018 році. Має 15-річний досвід структурування і супроводу проєктів у сфері інвестиційної та будівельної діяльності, а також угод щодо земельних ділянок, промислових і комерційних об’єктів нерухомого майна. Рекомендований у практиці нерухомості і будівництва міжнародним довідником The Legal 500 – EMEA 2023.

Дмитро володіє унікальним практичним досвідом, що дозволяє практиці нерухомості та будівництва «Ілляшев та Партнери» здійснювати супровід інвестиційних проєктів, приватизації об’єктів нерухомого майна, введення в експлуатацію житлових будинків та великих промислових об’єктів, забезпечувати вирішення конфліктних та нестандартних ситуацій, що виникають під час реалізації будівельних проєктів, захищати права підприємств на нерухоме майно та земельні ділянки, на яких розташовані їхні виробничі потужності.

До сфери його спеціалізації входить супровід угод різної складності, зокрема, пов’язаних з придбанням, продажем, орендою промислових і комерційних об’єктів нерухомого майна і земельних ділянок, проведенням юридичної експертизи інвестиційних проєктів, дозвільної документації, актів і рішень органів влади тощо.

«Команда практики нерухомості і будівництва «Ілляшев та Партнери» включає експертів з не тільки досконалим знанням права, а й розумінням практичних аспектів функціонування ринку нерухомості та діяльності будівельних компаній. Перелік проєктів Дмитра Грибова робить його одним з найкращих експертів на українському юридичному ринку, – відзначив керуючий партнер «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев. – Призначення Дмитра Грибова керівником практики нерухомості та будівництва результат його професійних досягнень і розвитку практики в нашій компанії».

Упродовж 2023 року «Ілляшев та Партнери» супроводжували комплексні проєкти у галузі нерухомості та будівництва. Серед них – будівництво провідною міжнародною компанією нового виробничого майданчика в Україні, підготовка договору будівельного підряду для створення Національного реабілітаційного центру «Незламні» за фінансування Товариства Червоного Хреста України, проведення due diligence великих об’єктів нерухомості, супровід угод купівлі-продажу права оренди земель сільськогосподарського призначення, підготовка нестандартних змішаних договорів, пов’язаних з інвестиційною діяльністю, визнання і відновлення речових прав на нерухоме майно та земельні ділянки.