Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» супроводили підготовку договору будівельного підряду для створення Національного реабілітаційного центру «Незламні»

Дата новини: 1 травня 2023

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» супроводила підготовку договору будівельного підряду для капітального ремонту старого корпусу поліклініки Першого медобʼєднання на вулиці Миколайчука у Львові, на базі якої створено Національний реабілітаційний центр «Незламні». Він має стати найбільшим в країні реабілітаційним закладом для людей, що постраждали внаслідок війни.

Національний реабілітаційний центр «Незламні» створений для лікування як військових, так і цивільних. Це 7 поверхів з моделями квартири та магазину, аби пацієнт міг максимально підготуватися до нових умов життя. Щороку 10 тисяч українців в одному закладі зможуть отримувати комплексну допомогу та пройти реабілітацію.

Проєкт супроводжувала команда практики нерухомості і будівництва юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» під керівництвом адвоката, радника Дмитра Грибова. Юридичні послуги Товариству Червоного Хреста України надавалися юридичною фірмою «Ілляшев та Партнери» pro bono.