Залишити заявку

Апеляційний суд залишив у дії антидемпінгове мито на імпорт газобетонних блоків з Білорусі

Дата новини: 30 червня 2021

18 червня 2021 року Шостий апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення Окружного адміністративного суду м. Києва, у відповідності до якого білоруським виробникам газобетонних блоків – Республіканському виробничо-торговому унітарному підприємству «Управляюча компанія холдингу «Білоруська цементна компанія» та імпортеру ТОВ «БК «Комфорт-Буд ЛТД» – було відмовлено у скасуванні антидемпінгового мита щодо імпорту товару в Україну.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» представляла інтереси членів Всеукраїнської асоціації виробників автоклавного газобетону в цьому судовому процесі.

Таким чином, апеляційний суд визнав необхідність захисту національних виробників автоклавного газобетону від демпінгового імпорту товару, що експортувався в Україну білоруськими виробниками.

Нагадаємо, що 2 березня 2021 року Окружний адміністративний суд м. Києва відмовив білоруським виробникам газобетонних блоків у задоволенні позовних вимог про скасування антидемпінгового мита щодо імпорту в Україну газобетонних блоків походженням з Республіки Білорусь. Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі рішенням від 21.02.2020 року № АД-437/2020/4411-03 запровадила справляння остаточного антидемпінгового мита на рівні 34,19%.

Над проєктом працювали партнер Олена Омельченко, радник Валерія Гудій, адвокат Олексій Горбатюк.