Залишити заявку

Суд відмовив у скасуванні антидемпінгових мит на імпорт газобетонних блоків з Республіки Білорусь

Дата новини: 18 березня 2021

2 березня 2021 року Окружний адміністративний суд м. Києва відмовив білоруським виробникам газобетонних блоків – Республіканському виробничо-торговому унітарному підприємству «Управляюча компанія холдингу «Білоруська цементна компанія» та імпортеру ТОВ «БК «Комфорт-Буд ЛТД» – у скасуванні антидемпінгових мит щодо імпорту товару в Україну.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» захищала інтереси членів Всеукраїнської асоціації виробників автоклавного газобетону в якості третіх осіб у цій справі.

Таким чином, суд залишив у силі Рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі від 21 лютого 2020 року № АД-437/2020/4411-03 про застосування остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну газобетонних блоків походженням з Республіки Білорусь, яким було встановлено остаточне антидемпінгове мито на рівні 34,19%.

За період 2014-2017 років частка білоруського демпінгового імпорту у загальному імпорті збільшилась на 94%. Заходи були застосовані для відновлення справедливої конкуренції на ринку, збереження робочих місць, недопущення банкрутства підприємств.

Над проєктом працювали партнер Олена Омельченко, радник Валерія Гудій, адвокат Олексій Горбатюк.