укр eng рус est

Клієнти

Останні новини
Відгуки
Altimo

«Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» є нашим  надійним партнером  в  Україні.  Всі  поставлені завдання завжди виконуються на високому  рівні  і відповідають жорстким вимогам, які компанія «Altimo» завжди ставить перед своїми юридичними радниками». Юрій Мусатов, Віце-президент, Головний юрисконсульт

 

Бездоганна репутація, високий професіоналізм і стандарти роботи привертають увагу великої кількості компаній і приватних осіб до діяльності юридичної фірми «Ілляшев та Партнери». Серед наших клієнтів найрізноманітніші структури – від транснаціональних корпорацій до державних органів.

Філософія надання послуг юридичною фірмою «Ілляшев та Партнери» складається з наступних правил:

  • Ми розуміємо основи бізнесу клієнта.
  • Ми ставимось до проблеми клієнта як до своєї особистої проблеми.
  • Ми пам’ятаємо, що кожен клієнт – особливий.
  • Ми не маємо права на помилку.

Консорціум «Альфа-Груп»

Один з найбільших приватних фінансово-інвестиційних консорціумів у Європі. Бізнеси компаній консорціуму включають комерційну та інвестиційну банківську діяльність, управління активами, страхування, роздрібну торгівлю, виробництво та реалізацію мінеральної води.

Державне підприємство «Антонов»

Українське державне підприємство, основною сферою діяльності якого є розробка, виробництво та ремонт літаків серії «Ан». Входить до складу державного концерну «Укроборонпром».

Публічне акціонерне товариство «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Один з найбільших виробників сталевого прокату в Україні. Діяльність ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» охоплює повний виробничий ланцюг від видобутку залізної руди до виготовлення готової металопродукції. Є частиною міжнародної корпорації АрселорМіттал – виробника сталі №1 у світі.

Акціонерне товариство «БТА Банк»

Казахстанський банк, один з найбільших за розміром активів у казахстанській банківській системі. Філіальна мережа банку налічує 19 філій і понад 170 відділень в Україні. Банківська мережа БТА поширюється на Україну, Росію, Білорусь, Киргизію, Вірменію, Грузію та Туреччину.

Товариство з обмеженою відповідальністю «БНК-Україна»

Імпортер нафтопродуктів виробництва білоруських нафтопереробних заводів ВАТ «Нафтан» та ВАТ «Мозирський НПЗ». Засновники – ЗАТ «Білоруська нафтова компанія» та РУП «Виробниче об’єднання «Білоруснафта».

Приватне акціонерне товариство «Івано-Франківськцемент»

Один з провідних українських виробників будівельних матеріалів.

ПАТ «Банк «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ»

ПАТ «Банк «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» заснований в 1996 році за ініціативи Національного банку України. Стратегічною метою банку була і залишається надання комплексного високоякісного банківського обслуговування корпоративним та заможним приватним клієнтам та розробка актуальних фінансових послуг. Банк «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» є одним з провідних та надійних банків України.

Банк Кредит Дніпро

Український банк, входить до групи I згідно з класифікацією Національного банку України. Надійність та стабільність банку підтверджені авторитетними рейтинговими агентствами.

Публічне акціонерне товариство «Миронівський хлібопродукт»

Вертикально інтегрована компанія, що об’єднує усі стадії м’ясного виробництва. Входить до списку 35 найбільших латифундистів світу. Найбільший виробник та експортер курятини, м’яса та комбікорму в Україні.

АТ «Місто Банк»

АТ «Місто Банк», заснований в 1993 р., сьогодні є сучасним універсальним банком, що надає повний спектр якісних банківських послуг на фінансовому ринку України. Починаючи з 2004 року, АТ “Місто Банк” зробив вибір у бік універсалізації та розширив свій спектр послуг для підприємців, а також впровадив ряд продуктів і послуг для фізичних осіб.

STADA CIS

STADA CIS (ШТАДА СНД) – російський холдинг у складі міжнародної групи STADA Arzneimittel AG, який об’єднав дві провідні компанії російського фармацевтичного ринку – «НИЖФАРМ» і «МАКІЗ-ФАРМА». Діяльність холдингу STADA CIS спрямована на виявлення та задоволення потреб споживачів, що віддають перевагу сучасним та ефективним препаратам та хочуть покращити своє здоров’я.

Takeda Україна

Фармацевтична компанія, що входить до складу глобальної фармацевтичної компанії Takeda Pharmaceutical Company Limited з представництвами у більш ніж 70 країнах світу. Входить в топ-10 за обсягами аптечних продажів лікарських засобів у грошовому виразі в Україні.

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (ІАТА)

Неурядова організація, яка об’єднує 280 авіакомпаній з 115 країн світу, що забезпечують 83% загального повітряного трафіку. ІАТА привласнює коди аеропортам, авіакомпаніям та типам літаків для класифікації.

Відкрите акціонерне товариство «Мозирсіль»

Білоруське підприємство – один з найбільших виробників виварної солі класу екстра на пострадянському просторі. Входить до складу Білоруського державного концерну харчової промисловості «Белдержхарчопром».

ФСК «Море»

Феодосійська суднобудівна компанія «Море» спеціалізується на виробництві швидкісних суден з динамічним принципом підтримки (судна на підводних крилах, на повітряній подушці або на повітряній каверні), глісер них катерів, прогулянкових яхт та катерів з корпусом з алюмінієво-магнієвого сплаву. Компанія – найбільша в Україні у своїй галузі.

Північна екологічна фінансова корпорація (NEFCO)

Міжнародна фінансова корпорація. Створена у 1990 році п’ятьма країнами північної Європи: Данією, Ісландією, Норвегією Фінляндією і Швецією. Основна діяльність – фінансування проектів і заходів, які сприяють зеленому росту, мають природоохоронний ефект, протидіють зміні клімату в країнах Східної і Центральної Європи.

Публічне акціонерне товариство «Сумихімпром»

Базове підприємство хімічної промисловості України з виробництва фосфорних мінеральних добрив.

Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго»

Займається управлінням проектами у сфері електроенергетики, забезпечення експорту продукції енергетичного комплексу України, виробництвом електричної та теплової енергії, експортом та транзитом електроенергії.

Судноплавна компанія «Укррічфлот»

Найбільший річковий перевізник України. До його складу входять Дніпропетровський, Запорізький, Миколаївський, Херсонський річкові порти. Флот компанії складається переважно із суховантажів, які використовуються для морських і річкових перевезень. Підприємство виконує рейси в басейнах Середземного, Чорного, Азовського, Балтійського і Північного морів, а також річок Дунай, Південний Буг, Дніпро.

Державне підприємство «Завод 410 ГА»

Державне підприємство «Завод 410 ГА» являє собою потужне авіаремонтне підприємство, – одне з провідних на пострадянському просторі – яке на сьогоднішній день, виконало капітальний ремонт понад шести тисяч літаків і сорока тисяч авіаційних двигунів і має репутацію стабільного та надійного партнера.

НАСК «Оранта»

НАСК «Оранта» – найбільша страхова компанія класичного страхового ринку України і безумовний його лідер. Компанія є правонаступницею «Укрдержстраху», заснованого в 1921 р. НАСК «Оранта» пропонує всі види страхових послуг, має найбільшу клієнтську базу, найбільшу мережу представництв по всій Україні.
http://en.procreditbank.com.ua/

Публічне акціонерне товариство «ПроКредит Банк»

Український підрозділ міжнародної групи ProCredit, акціонерами якої є ProCredit Holding (Німеччина) і Німецький державний банк розвитку KfW. Банк отримав максимально можливий в Україні рейтинг від міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings.

Страхова компанія PZU Україна

Входить до Групи PZU – однієї з найстаріших і найбільших страхових груп Польщі, що об’єднує понад 600 відділень. Українська PZU – № 1 на ринку добровільного ОСАЦВ в Україні за обсягом продажів, лідер на ринку туристичного страхування та на ринку страхування цивільної авіації.

Черкаський «Азот»

Черкаське публічне акціонерне товариство «Азот» – одне з найбільших підприємств в Україні з виробництва мінеральних добрив.

Al Ghurair Investment

Диверсифікована промислова група з головним офісом у Дубаї, ОАЕ. Працює у 20 країнах світу – на Близькому Сході, у Північній Африці, Європі та Північній Америці. Основними видами діяльності групи є: харчова промисловість, сільське господарство, будівництво, нерухомість та енергетика.

Astellas Pharma Europe, B.V.

Європейський підрозділ японської фармацевтичної компанії Astellas Pharma з обсягом продажів понад 1 млрд євро, представлений філіями у 18 країнах Європи.

Bunge Україна

Український підрозділ Bunge Ltd. – міжнародної інтегрованої компанії, яка працює на ринку сільгосппродукції та продуктів харчування. В Україні Bunge належить дочірнє підприємство з іноземними інвестиціями «Сантрейд» – один з найбільших зернотрейдерів України, п’ять зернових елеваторів та олійно-екстракційний завод. Bunge Україна – п’ятий найбільший експортер зернових у 2017-2018 роках.

COFCO International

Китайська національна зернова, масло та продовольча корпорація, є однією з державних холдингових компаній харчової промисловості Китаю. Український підрозділ корпорації COFCO Agri Ukraine – третій найбільший експортер зернових у 2017-2018 роках з часткою 9,2% у зерновому експорті.

CRH Ukraine

Українська група підприємств міжнародної корпорації CRH – одного з провідних виробників і дистриб’юторів будівельних матеріалів у світі, здійснює свою діяльність у 31 країні Європи, Азії та Північної Америки. Українські активи CRH включають три заводи з виробництва цементу, два щебеневих кар’єра, чотири заводи з виробництва бетону та залізобетону.

Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

Німецьке бюро міжнародного співробітництва – федеральна організація, основним замовником якої є Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку (BMZ). Працює у 130 країнах світу.

Dyckerhoff Cement Ukraine

Дочірнє підприємство Dyckerhoff GmbH, що входить до складу італійського виробничого концерну Buzzi Unicem. Виробничий актив в Україні налічує 3 заводи з виробництва товарних бетонних сумішей.

Ferrexpo AG

Активи Ferrexpo є одними з найбільших залізорудних ресурсів у світі. У Великобританії компанія включена в індекс FTSE 250. Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.

Group DF

Диверсифікована міжнародна група компаній, що здійснює свою діяльність у низці країн Європи та Азії. Один з найбільших інвесторів у хімічну промисловість на території Східної Європи. Основними напрямками діяльності Групи є азотний, титановий і газовий бізнеси. Інші сфери діяльності Групи включають агробізнес, медійний бізнес і нерухомість.

HeidelbergCement Ukraine

Дочірнє підприємство HeidelbergCement AG – одного з найбільших у світі виробників цементу з представництвами в 60 країнах світу. В Україні володіє двома цементними заводами.

IMMER Group

Один з найбільших світових виробників гнучких пакувальних матеріалів, плівок і етикеток. IMMER Group – міжнародна група компаній, до якої входять підприємство IMMER Ukrplastic, виробничий майданчик цифрового друку IMMER Digital і дизайн-студія IMMER Design Studio.

LetterOne

Міжнародний інвестиційний бізнес зі штаб-квартирою у Люксембурзі. До складу групи входять холдинги L1 Energy, L1 Technology, L1 Health, L1 Retail та L1 Treasury. Серед активів групи: німецька нафтогазова компанія DEA, акції VEON, Turkcell та Uber.

Reikartz Hotel Management

Керуюча компанія мережі готелів Reikartz Hotels & Resorts, яка об’єднує більше 30 готелів в Україні, Казахстані, Молдові та Швеції.

Rotam Agrochemical Co. Limited

Один з найбільших світових виробників та експортерів пестицидів. Компанія є дочірнім підприємством Rotam CropSciences Ltd., Гонконг.

SwissPan

Один з лідерів української деревообробної промисловості. Входить до швейцарської групи підприємств Sorbes AG із заводами в Естонії та Україні.

Xiaomi

Китайський виробник портативних електронних пристроїв та побутової техніки. Є третім у світі виробником смартфонів.

Wargaming Group Limited

Розробник відомої комп’ютерної гри World of Tanks. Один з найбільших світових видавців і розробників ігор та околоігрових сервісів для різних платформ з 15 офісами у всьому світі.
 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія