укр eng рус est

Клієнти

Останні новини
Відгуки
Altimo

«Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» є нашим  надійним партнером  в  Україні.  Всі  поставлені завдання завжди виконуються на високому  рівні  і відповідають жорстким вимогам, які компанія «Altimo» завжди ставить перед своїми юридичними радниками». Юрій Мусатов, Віце-президент, Головний юрисконсульт

 

Бездоганна репутація, високий професіоналізм і стандарти роботи привертають увагу великої кількості компаній і приватних осіб до діяльності юридичної фірми «Ілляшев та Партнери». Серед наших клієнтів найрізноманітніші структури – від транснаціональних корпорацій до державних органів.

Філософія надання послуг юридичною фірмою «Ілляшев та Партнери» складається з наступних правил:

  • Ми розуміємо основи бізнесу клієнта.
  • Ми ставимось до проблеми клієнта як до своєї особистої проблеми.
  • Ми пам’ятаємо, що кожен клієнт – особливий.
  • Ми не маємо права на помилку.

Group DF

Group DF – диверсифікована міжнародна група компаній, активи якої зосереджені в хімічній промисловості, виробництві титану, газовому та банківському секторах. Крім цього, група має інтереси у сфері агропромислового комплексу, засобів масової інформації, виробництва та збуту кальцинованої соди, секторі енергетичної інфраструктури та нерухомості.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

«АрселорМіттал» – провідний сталеливарний холдинг світу. Компанія «АрселорМіттал» займає провідні позиції на основних світових ринках сталі, в тому числі для автомобільної та будівельної промисловості, побутової техніки та пакування. Компанія також володіє значними запасами сировини і має ефективну систему збуту. Компанія «АрселорМіттал» має загальний штат понад 245 тисяч співробітників і представлена у 60 країнах світу.

ДП «АНТОНОВ»

ДП «АНТОНОВ» є одним з небагатьох підприємств, що здійснюють повний цикл створення сучасного літального апарату – від передпроектних наукових досліджень до побудови, випробувань, сертифікації, серійного виробництва та післяпродажного обслуговування.

ПАТ «Київобленерго»

ПАТ «Київобленерго» — відома енергетична компанія України, що спеціалізується на передачі та постачанні електричної енергії споживачам Київської області та є частиною енергетичного бізнесу однієї з провідних українських керуючих компаній — «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна».

АТ «БТА Банк»

АТ «БТА Банк» – це універсальний динамічно зростаючий банк, який протягом 18 років надає своїм клієнтам широкий спектр банківських послуг.

Делегація Європейської Комісії до України

Делегація Європейської Комісії до України сприяє розвитку політичних та економічних відносин між Україною та Європейським Союзом шляхом підтримання широких зв’язків з державними установами та підвищення обізнаності населення про ЄС, його інститути та програми.

Eli Lilly

Компанія Eli Lilly була заснована в 1876 році і зараз є 10-ю за величиною фармацевтичною компанією світу. Власна науково-дослідницька діяльність компанії зосереджена, у першу чергу, на чотирьох основних областях терапії: біопрепарати, лікування діабету, онкологія та ветеринарна медицина. Крім того, компанія Eli Lilly постійно використовує інноваційні наукові досягнення і нові можливості за межами цільових категорій захворювань.

ТОВ «Укрпластик»

ТОВ «Укрпластик» – одне з найсучасніших підприємств світу, що спеціалізується на виробництві гнучких пакувальних матеріалів.

АТ «Місто Банк»

АТ «Місто Банк», заснований в 1993 р., сьогодні є сучасним універсальним банком, що надає повний спектр якісних банківських послуг на фінансовому ринку України. Починаючи з 2004 року, АТ “Місто Банк” зробив вибір у бік універсалізації та розширив свій спектр послуг для підприємців, а також впровадив ряд продуктів і послуг для фізичних осіб.

STADA CIS

STADA CIS (ШТАДА СНД) – російський холдинг у складі міжнародної групи STADA Arzneimittel AG, який об’єднав дві провідні компанії російського фармацевтичного ринку – «НИЖФАРМ» і «МАКІЗ-ФАРМА». Діяльність холдингу STADA CIS спрямована на виявлення та задоволення потреб споживачів, що віддають перевагу сучасним та ефективним препаратам та хочуть покращити своє здоров’я.

«Такеда Росія» (раніше «Нікомед Росія»)

«Такеда Росія» входить є дочірнім підприємством Takeda Pharmaceutical Company Limited з вересня 2011 року. «Такеда» – найбільша фармацевтична компанія Японії і один зі світових лідерів індустрії, представлена у більш ніж 70 країнах світу. Серед основних напрямів діяльності компанії – виробництво ліків проти серцевосудинних, метаболічних, імунологічних, респіраторних, онкологічних захворювань та захворювань центральної нервової системи.

Deutsche Bank

Deutsche Bank надає широкий спектр банківських послуг населенню, приватним підприємцям, малому та середньому бізнесу. Окрім Німеччини, банк має філіали в Італії, Іспанії, Бельгії та Португалії, а нещодавно розпочав діяльність у Польщі та Індії.

ПАТ «Азот»

Черкаське публічне акціонерне товариство «Азот» є одним з найбільших підприємств в Україні з виробництва мінеральних добрив, іонообмінних смол, капролактаму та іншої хімічної продукції. «Азот» випускає високоякісну продукцію відповідно до міжнародних стандартів, що користується високим попитом в СНД, в багатьох країнах Європи, Південно-Східної Азії і Латинської Америки.

A1

«A1» – провідна Російська інвестиційна компанія і основний інвестиційний підрозділ консорціуму «Альфа Груп», який є однією з найбільших приватних фінансово-промислових груп Росії. Діяльність «А1» орієнтована на підвищення якості корпоративного управління у портфельних компаніях, значне зростання капіталізації, досягнення фінансової стійкості та прозорості компаній і, нарешті, збільшення інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності російської економіки. «А1» – провідний експерт в області вирішення складних економічних і корпоративних ситуацій. Ресурси компанії дозволяють виконувати всі види інвестиційних проектів з високою ефективністю, у тому числі антикризове управління та вирішення проблем.

Commerzbank

Commerzbank – провідний банк Німеччини та Польщі. Завдяки присутності на основних ринках світу банк є партнером у світі бізнесу для своїх клієнтів.

ФСК «Море»

Феодосійська суднобудівна компанія «Море» спеціалізується на виробництві швидкісних суден з динамічним принципом підтримки (судна на підводних крилах, на повітряній подушці або на повітряній каверні), глісер них катерів, прогулянкових яхт та катерів з корпусом з алюмінієво-магнієвого сплаву. Компанія – найбільша в Україні у своїй галузі.

ПАТ «Сумихімпром»

ПАТ «Сумихімпром» − великий енергохімічний комплекс, промисловий майданчик якого займає 226 га. За 59 років роботи «Сумихімпром» став одним з потужних комплексів хімічної промисловості країни та одним зі стовпів Сумського регіону.

ЗАО «УКРГАЗ-ЕНЕРГО»

Закрите акціонерне товариство «УКРГАЗ-ЕНЕРГО» – компанія-резидент України. Працює на ринку енергоносіїв, веде бізнес із закупівлі енергоресурсів та їх реалізації промисловим споживачам України.

АСК «Укррічфлот»

АСК «Укррічфлот» був створений в 1992 р. на базі «Головрічфлоту». За довгі роки успішної діяльності на вітчизняному та зарубіжному ринках підприємство перетворилося на велику корпорацію, яка сьогодні готова запропонувати своїм клієнтам повний комплекс транспортних послуг. Компанія має в своєму арсеналі потужний флот, в якому налічується близько 150 суден різних типів, власні порти, крім того, до складу АСК «Укррічфлот» входять суднобудівно-судноремонтні підприємства, які дають їй можливість оновлювати флот і забезпечують технічне обслуговування суден. АСК «Укррічфлот» є постійним членом BIMCO, має офіційний статус Національного перевізника України, сертифікацію за міжнародним стандартом якості ISO 9001.

Державне підприємство «Завод 410 ГА»

Державне підприємство «Завод 410 ГА» являє собою потужне авіаремонтне підприємство, – одне з провідних на пострадянському просторі – яке на сьогоднішній день, виконало капітальний ремонт понад шести тисяч літаків і сорока тисяч авіаційних двигунів і має репутацію стабільного та надійного партнера.

ДП ККБ «Промінь»

ДП «Державне Київське конструкторське бюро «Промінь» створене у 1965 році як основний в СРСР розробник автоматизованих систем контролю та діагностики спеціальної авіаційної техніки. Продукція, розроблена ДП «ДержККБ «Промінь», успішно експлуатується як в Україні, так і в багатьох країнах світу. Поряд зі створенням нових зразків військової техніки, використовуючи накопичений досвід і передові технології, ДП «ДержККБ «Промінь» розроблено цілий ряд виробів медичної техніки, побутових приладів та пристроїв, більше 20 видів товарів народного споживання.

ООО «Юнігран»

Компанія «Юнігран» заснована 30 грудня 1996 року. Спочатку була структурним підрозділом корпорації «Трансрада». Основним завданням фірми був розвиток і становлення нерудного ринку України, а також просування продукції українських кар’єрів за кордон, зокрема в Польщу, Литву, Росію й Білорусь. У період з 2000 року й дотепер компанія продовжує свій розвиток на українському ринку будівельних матеріалів.

ВАТ «Залкар Банк»

ВАТ «Залкар Банк» було створено в 2010 році з метою збереження якісних активів ВАТ «АзіяУніверсалБанк» («АУБ») в Киргизстані. Банк займає одне з перших місць з розвитку філіальної мережі – 36 філіалів та 19 ощадних кас по всій країні. Сьогодні банк працює над розвитком ефективного функціонування, стаючи універсальним банком, що надає широкий спектр послуг для населення Киргизстану. Пріоритетними галузями розвитку є роздрібні банківські послуги і ринок малого і середнього бізнесу.

Louis Dreyfus Commodities

Louis Dreyfus Commodities – міжнародна торгова компанія, яка також займається переробкою сільськогосподарської продукції. Має широку мережу підприємств по всьому світу.

НАСК «Оранта»

НАСК «Оранта» – найбільша страхова компанія класичного страхового ринку України і безумовний його лідер. Компанія є правонаступницею «Укрдержстраху», заснованого в 1921 р. НАСК «Оранта» пропонує всі види страхових послуг, має найбільшу клієнтську базу, найбільшу мережу представництв по всій Україні.
http://en.procreditbank.com.ua/

ПАТ «ПроКредит Банк»

ПАТ «ПроКредит Банк» – універсальний банк, що пропонує широкий спектр банківських послуг та клієнтське обслуговування високого рівня по всій країні. «ПроКредит Банк» отримав максимально можливі в Україні рейтинги від міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings.

«ПЗУ Україна»

Страхова компанія «ПЗУ Україна» входить до групи «ПЗУ», яка є однією з найбільших страхових компаній у Польщі, Центральній та Східній Європі. Група «ПЗУ» страхує понад 25 мільйонів поляків і є для більшості з них символом традиції, впевненості та довготривалої присутності на ринку страхування. Група «ПЗУ» – перша польська компанія, що працює у фінансовому секторі, найбільша компанія за обсягом брутто-премій (за даними Служби фінансового нагляду Польщі) і одна з найстаріших страхових груп в Польщі.

Altimo

Altimo – провідна інвестиційна компанія, яка працює у сфері мобільного та стаціонарного зв’язку в Росії, країнах СНД, Італії, Туреччині та на деяких важливих ринках Азії і Африки. Сьогодні компанія «Алтімо» відіграє ключову роль на телекомунікаційних ринках Євразії, інвестуючи в компанії, які працюють в Росії, Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Таджикистані, Грузії, Камбоджі і Туреччини.

Viasat

Viasat – відомий постачальник супутникового ТБ в багатьох країнах Європи. Уперше вийшовши на ринки Скандинавії і Балтії, компанія швидко завоювала популярність серед прогресивних споживачів. З 2008 року ефірне цифрове телебачення Viasat стало доступним і в Україні. Сучасні технології та новітнє обладнання дозволяють скористатися послугами провайдера мешканцям як великих мегаполісів, так і невеликих сіл.

SwissPan

Swisspan – це широко відома в Україні марка ламінованих ДСП. Swisspan відноситься до групи підприємств Sorbes Group, представленої заводами в Естонії та Україні (м Костопіль та м.Надвірна). Компанія має 40 річний досвід виробництва ДСП і являє найширшу в Україні гаму декорів.

ПАТ «Банк «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ»

ПАТ «Банк «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» заснований в 1996 році за ініціативи Національного банку України. Стратегічною метою банку була і залишається надання комплексного високоякісного банківського обслуговування корпоративним та заможним приватним клієнтам та розробка актуальних фінансових послуг. Банк «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» є одним з провідних та надійних банків України.

НАК «Нафтогаз України»

НАК «Нафтогаз України» є провідним підприємством паливно – енергетичного комплексу, однією з найбільших компаній України. Понад 90% нафти і газу в Україні видобувається підприємствами Компанії. Компанія Компанія «Нафтогаз України» є вертикально-інтегрованою нафтогазовою компанією, яка здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного та розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного і скрапленого газу споживачам. «Нафтогаз України» виробляє 8-му частину валового внутрішнього продукту України та забезпечує 10-ту частину надходжень до Державного бюджету.

AES

Корпорація «AES» – міжнародний енергетичний холдинг, до якого входять підприємства з виробництва електроенергії та постачання її споживачам. Підприємства холдингу забезпечують стабільне і доступне енергопостачання абонентам в більш ніж 20 країнах світу. До структури холдингу входять електростанції різного типу, які працюють на різних видах палива, у тому числі на вугіллі, дизельному паливі, газі, нафтопродуктах та біопаливі, використовують енергію води та вітру. Завдяки глибокому знанню внутрішніх ринків, наявності великої міжнародної мережі і більш ніж 30-річному досвіду роботи корпорація AES здатна забезпечувати споживачів електроенергією на виключно високому рівні.

Erste Bank

Erste Bank – це універсальний банк в Центральній Європі, з головним офісом у Відні, Австрія. Банк є частиною Erste Group, провідної фінансової групи в Центральній та Східній Європі, яка існує вже понад 190 років. Банк представлений в Австрії, Хорватії, Чехії, Угорщині, Румунії, Сербії, Словаччині. ВАТ «Ерсте Банк» почав працювати в Україні в 2006 році.

ТОВ «Ферон»

ТОВ «Ферон» було створено в 1998 році. Компанія виробляє лікарські препарати на основі рекомбінантного інтерферону альфа-2 і проводить наукові дослідження з інтерферонової та імунної систем у дорослих і дітей при різних інфекційно-запальних захворюваннях.

ПАТ «Альфа-Банк» (Україна)

ПАТ «Альфа-Банк» (Україна) – це великий український банк, що належить до приватної міжнародної групи «Альфа-Банк», яка представлена в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Банк посідає провідні позиції в усіх сегментах банківського ринку України. Альфа-Банк (Україна) використовує досвід материнської банківської групи, поєднує глибоке знання особливостей українського ринку із міжнародними стандартами бізнесу.

ВАТ «Ніжфарм»

ВАТ «Ніжфарм» є однією з провідних російських компаній на українському фармацевтичному ринку, що входить до складу холдингу STADA CIS і є невід’ємною частиною STADA Arzneimittel AG. STADA – це міжнародна фармацевтична компанія, одна з п’яти найбільших світових виробників дженерикiв. Бренд STADA має більш ніж 100-річну історію розвитку, адже компанія заснована в 1895 році, і є гарантією європейської якості продукції.

ТОВ «Мітек»

Компанія «Мітек», заснована в 1995 році, є лідером дистрибуції лікарських засобів російського виробництва в Україні. Місія компанії: Знайти найкраще і зробити доступним.
 
© 2018 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія