Залишити заявку

Заява для ЗМІ

Дата новини: 16 травня 2023

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» представляє інтереси компанії Ferrexpo AG (Швейцарія) та українських підприємств, що входять до її структури, у судах більше п’яти років – з 2017 року. Юридична фірма веде багато проєктів, пов’язаних із діяльністю підприємств компанії, що розташовані в Україні. При цьому юридична фірма «Ілляшев та Партнери» жодним чином не пов’язана із Костянтином Жеваго.

У справі щодо визнання недійсним договору купівлі-продажу 40,19% акцій ПрАТ «Полтавський ГЗК» за позовами колишніх акціонерів адвокати юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» представляли інтереси Ferrexpo AG (Швейцарія) та ПрАТ «Полтавський ГЗК» з 2020 року.

19 квітня Велика Палата Верховного Суду, розглянувши касаційну скаргу Fеrrexpo AG (Швейцарія), поставила крапку у довготривалому судовому спорі та скасувала постанову Північного апеляційного Господарського суду про витребування акцій ПрАТ «Полтавський ГЗК» чотирьом компаніям-колишнім акціонерам. Верховний Суд залишив 40,19% акцій у власності законного власника – Ferrexpo AG (Швейцарія).

Рішення Великої палати Верховного суду у даній справі є законним, об’єктивним та справедливим. Воно свідчить про дотримання Україною принципів верховенства права та захист іноземних інвестицій.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» жодним чином не причетна до подій, про які йдеться у повідомленні правоохоронних органів. Всі адвокати працюють у звичайному режимі. Жодних запитань від Національного антикорупційного бюро України з цього питання до нас поки що не надходило.