Залишити заявку

ЮФ «Ілляшев та Партнери» виступила спонсором круглого столу, присвяченого відносинам України та Росії на The European Legal Networks Summit

Дата новини: 17 березня 2015

11-12 березня в Лондоні відбувся The European Legal Networks Summit, організований авторитетним британським юридичним виданням The Lawyer в партнерстві з Thomson Reuters, постачальником аналітичної інформації та інформаційних рішень для бізнесу.

Саміт був присвячений тематиці ефективної побудови та підтримки системи партнерських відносин в умовах зростаючої глобалізації та зміцнення ринку. У заході взяли участь партнери та юристи міжнародних і локальних юридичних фірм, представники офіційних організацій, а також корпоративні юристи.

Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», взяв активну участь у дводенній роботі саміту.

Михайло виступив спікером на першій сесії заходу, де обговорювалися питання організації ефективних транскордонних партнерських відносин на ринках, що розвиваються. Серед інших спікерів – Джонатан Морріс, партнер Berwin Leighton Paisner LLP і Алан Мерфі, керуючий партнер і голова правління Eversheds International.

У фокусі дискусії – питання найбільш вигідного вирішення проблем у процесі успішної реалізації проектів у зв’язку зі зростаючою кількістю міжнародних та між’юрисдикційних проектів, а саме: визначення вирішальних перешкод ефективного партнерства, основні труднощі на шляху організації робочих відносин, ступінь впливу культурних відмінностей на успіх співпраці та ін.

Протягом другого дня саміту відбувся круглий стіл, присвячений темі відносин України та Російської Федерації. Спонсором дискусійної панелі виступила ЮФ «Ілляшев та Партнери».

Михайло Ілляшев детально висвітлив проблемні питання російсько-українських відносин в умовах анексії Кримського півострову і збройного конфлікту на сході України: вирішення міжнародних спорів, що виникли у зв’язку з анексією Криму і війною на Донбасі, шляхи використання механізмів інвестиційного арбітражу, Європейського суду з прав людини, Всесвітньої Організації Торгівлі, Міжнародного Суду ООН, Міжнародної Торгової Палати.