Залишити заявку

ЮФ «Ілляшев та Партнери» захистила інтереси «Вітмарк-Україна»

Дата новини: 14 лютого 2014

ЮФ «Ілляшев та Партнери» успішно представила інтереси «Вітмарк- Україна» у Вищому адміністративному суді України під час розгляду справи про неправомірне зменшення податковими органами суми від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток.

ОПИС СПРАВИ. У 2011 році Спеціалізована державна податкова інспекція по роботі з великими платниками податків у м. Одесі провела перевірку «Вітмарк- Україна» і зменшила платнику суму від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на суму понад 90 млн. гривень. Вказане від’ємне значення виникло у 2008-2009 роках, і було віднесене «Вітмарк-Україна» до складу валових витрат 2-го кварталу 2011 року як частина від’ємного значення об’єкта оподаткування, сформованого за підсумками 1-го кварталу 2011 року.

За словами Максима Копейчикова, партнера ЮФ «Ілляшев та Партнери», який супроводжує справу, результати розгляду Вищим адміністративним судом України касаційної скарги свідчать про те, що в Україні можна добитися правосуддя навіть у справах проти фіскальних органів, якщо правова позиція досить переконлива, а платник здійснює свою господарську діяльність з дотриманням законодавства. «Я завжди вважав, що колеги, які говорять про «неможливість боротися з державою через тотальний тиск держорганів на суди», дещо лукавлять, оскільки наша практика свідчить про протилежне».

Компанія «Вітмарк-Україна» – найбільший український виробник соків, нектарів, соковмісних і безалкогольних напоїв, дитячого харчування, пюреподібних і концентрованих напівфабрикатів. Рік заснування – 1994.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 р. Фірма спеціалізується на таких напрямках, як кримінальне, корпоративне, податкове, трудове право, стягнення заборгованості, представництво в судах, міжнародний арбітраж та ін. «Ілляшев та Партнери» представляє інтереси понад 350 організацій і приватних осіб в Україні і за кордоном. Фірма рекомендована міжнародними рейтингами The European Legal 500, Chambers Global, IFLR 1000, Chambers Europe, Who’s Who Legal: CIS.