Залишити заявку

Віталій Галицьких виступив на IT Business & Legal Forum

Дата новини: 24 листопада 2021

Віталій Галицьких, керівник Талліннського офісу юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», виступив із оглядом цифрових державних сервісів Естонії в рамках IT Business & Legal Forum, який відбувся 24 листопада 2021 року у Києві. Організатор – видавництво «Юридична практика».

Віталій Галицьких розповів про цифрові трансформації державних сервісів в Естонії та досвід держави у сфері діджиталізації. Близько 20 років весь документообіг відбувається в Естонії в електронному вигляді. Віталій зазначив, що 98% населення Естонії подає свої декларації в електронному вигляді. Також Естонія провела діджиталізацію всіх державних реєстрів, утворивши у 2001 році єдину інформаційну систему X-ROAD.

Учасники панелі обговорили роботу цифрових державних сервісів України, правові ризики цифрової трансформації держави, коли інновації випереджають регулювання, вплив пандемії на інноваційні рішення та підвищення надійності інфраструктури інформаційного суспільства.

IT Business & Legal Forum – захід, присвячений питанням взаємодії юридичної сфери та IT-бізнесу за участю представників влади, адвокатів провідних юрфірм та представників бізнесу.