Залишити заявку

VIII Щорічна аналітична конференція «Фармринок України. ПереФАРМАтування-2013»

Дата новини: 18 лютого 2013

7-8 лютого відбулася VIII Щорічна аналітична конференція «Фармринок України. ПереФАРМАтування-2013», організована компаніями «МОРІОН», «КОМКОН Фарма-Україна», «Proxima Research» і «УкрКомЕкспо». Генеральним спонсором виступила компанія «STADA CIS».

Ірина Анатоліївна Кириченко, Патентний повірений України, юрист юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», виступила експертом у дискусії 5-ї сесії конференції «Інновації в регуляторній політиці українського фармринку». В рамках доповіді, І.А. Кириченко висвітлила питання, пов’язані з особливостями правозастосування конкурентного законодавства у фармацевтичній галузі.

Аналітична конференція «Фармринок України» – один з найбільш знакових галузевих заходів, присвячених розгляду актуальних питань фармацевтичного ринку України, і щорічно збирає сотні гостей з України та з-за кордону. Захід відвідали понад 300 учасників – топ-менеджмент зарубіжних та українських фармвиробників, дистриб’юторів, аптечних мереж, аналітики фармринку, юристи, інвестори, представники українських регуляторних органів. Під час заходу оператори провідних українських і зарубіжних фармкомпаній та організацій підбили підсумки діяльності минулого року, пролили світло на перспективи розвитку українського і світового фармринку на 2013 р.

Докладніше про захід