Залишити заявку

Валерія Гудій стала партнером юридичної фірми «Ілляшев та Партнери»

Дата новини: 14 листопада 2023

Адвокат Валерія Гудій стала партнером юридичної фірми «Ілляшев та Партнери». Це перше розширення партнерського складу «Ілляшев та Партнери» з 2018 року.

Валерія Гудій приєдналася до команди фірми у 2008 році. З 2019 року обіймала посаду радника.

Валерія спеціалізується на трудовому праві, вирішенні спорів з державними органами та комплаєнсі. Консультує клієнтів з різних питань у сфері зайнятості та праці, планування кадрових питань, колективних переговорів, взаємодії з профспілками, роботи топ-менеджерів, реорганізацій та скорочень, кадрових політик, питань міграційного законодавства, посередництва у працевлаштуванні. Має унікальний досвід медіатора у взаємовідносинах з профспілковими організаціями в Україні.

За результатами всеукраїнського дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2022» видавництва «Юридична практика» Валерія Гудій входить у топ-5 визнаних експертів практики трудового права. Рекомендована у практиці вирішення спорів міжнародним дослідженням Best Lawyers International 2022.

«Ми завжди дуже консервативно підходимо до розширення партнерського складу. Призначення Валерії Гудій партнером свідчить не тільки про її високий професіоналізм, а й про те, що вона є носієм нашої корпоративної культури, користується беззаперечною повагою та авторитетом в колективі. Одностайна підтримка її кандидатури іншими партнерами підтвердила, що це правильне та своєчасне рішення, яке стало результатом її п’ятнадцятирічної роботи в «Ілляшев та Партнери», – відзначив керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев. – Це призначення є наступним кроком у стратегічній політиці розвитку фірми. Досвід Валерії Гудій, її професійні та людські якості дозволять не тільки успішно зміцнювати співпрацю з нашими клієнтами, а й забезпечити подальший розвиток «Ілляшев та Партнери».

Серед останніх проєктів Валерії: представництво та захист інтересів власників істотної участі одного з українських банків у спорі з Національним Банком України; представництво та захист інтересів виробника альтернативних джерел енергетики щодо відшкодування шкоди завданої нормативно-правовим актом НКРЕКП, незаконність якого було доведено нею в судовому порядку в іншій справі; представництво та захист інтересів провідних міжнародних компаній у трудових спорах з працівниками, юридичний супровід процедур врегулювання трудового спору мирним шляхом.

«У році, що минає, команди практик комплаєнсу, трудового права і вирішення спорів розширилися, реагуючи на підвищення попиту з боку клієнтів. Вдячна партнерам і всій нашій команді за високу оцінку моєї роботи, –  прокоментувала своє призначення новий партнер Валерія Гудій. – У новій ролі я докладу максимальних зусиль для розвитку практик і підтримки високих стандартів «Ілляшев та Партнери», включаючи міжнародні ринки».