Залишити заявку

Вадим Кізленко виступив на IV Судовому форумі Асоціації адвокатів України

Дата новини: 17 травня 2021

Вадим Кізленко, радник, адвокат та арбітражний керуючий ЮФ «Ілляшев та Партнери», член Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих, заступник голови Комітету Асоціації адвокатів України з банкрутства, виступив із доповіддю на тему «Етичні стандарти професії арбітражного керуючого» на бутик-конференції «Кодекс України з процедур банкрутства та арбітражні керуючі: зміна фасаду чи нова ера?» у рамках IV Судового форуму. Захід пройшов 14 травня 2021 року у Києві, організатор – Асоціація адвокатів України.

Вадим Кізленко наголосив на необхідності вдосконалення законодавства в частині незалежності арбітражних керуючих та розповів про процес вивчення експертами нової редакції Кодексу професійної етики арбітражних керуючих.

«Для мене професійна етика – це правила гри, які не можна порушувати ні за яких обставин. Ми можемо допускати різне трактування законодавства, але зобов’язані дотримуватись єдиних етичних стандартів у своїй роботі», – зауважив Вадим Кізленко.

Учасники конференції обговорили відповідальність менеджменту підприємств-банкрутів, межі відповідальності бенефіціарів згідно положень Закону України «Про господарські товариства» та Кодексу України з процедур банкрутства, кримінальну та цивільну відповідальність арбітражних керуючих.

Судовий форум ААУ – щорічний захід Асоціації адвокатів України, на якому обговорюються сучасний стан та перспективи судової системи України. Серед учасників – представники парламенту, уряду, судді, арбітражні керуючі, партнери та радники юридичних фірм, адвокати.