Залишити заявку

Вадим Кізленко виступив на V Форумі з реструктуризації та банкрутства

Дата новини: 9 червня 2020

Вадим Кізленко, радник ЮФ «Ілляшев та Партнери», член Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих України виступив з доповіддю «Арбітражні керуючі та держава» на V Форумі з реструктуризації та банкрутства, організованому видавництвом «Юридична практика» 2-4 червня 2020 р.

У своєму виступі Вадим Кізленко зазначив, що після створення у 2019 р. саморегулівної організації в Україні професія арбітражних керуючих отримала унікальну можливість вийти на новий рівень розвитку: в майбутньому українські арбітражні керуючі зможуть самостійно регулювати питання допуску до професії, підвищення кваліфікації, а також виключення з професії. Однак, на його думку, тільки за умови досягнення позитивних результатів в роботі саморегулівної організації вона зможе перейняти на себе функції, які в даний час віднесені до компетенції Міністерства юстиції України.

«Арбітражний керуючий є ключовою фігурою в справі про банкрутство, від його компетентності та грамотності залежить ефективність процедури, – зазначив Вадим Кізленко. – На жаль, сьогодні арбітражні керуючі не викликають у суспільстві позитивні асоціації. Більшість асоціює їх з рейдерами, і ми кожен день повинні працювати над підвищенням рівня довіри суспільства до арбітражних керуючих».

Учасники дискусії також обговорили професійну підготовку арбітражних керуючих, їх фінансове забезпечення, повноваження, гарантії та бар’єри в роботі.

V Форум з реструктуризації та банкрутства – спеціалізований щорічний захід, розрахований на адвокатів, арбітражний керуючих, а також представників державних органів для обговорення нововведень та проблем у сфері реструктуризації та банкрутства.