Залишити заявку

Вадим Кізленко виступив з доповіддю на Форумі з реструктуризації та банкрутства

Дата новини: 27 квітня 2016

Вадим Кізленко, адвокат ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступив з доповіддю на Форумі з реструктуризації та банкрутства, що відбувся 27 квітня 2016 р. в Києві. Організатор заходу – видавництво «Юридична практика».

У своїй доповіді «Реструктуризація валютної заборгованості фізичних осіб» Вадим Кізленко окреслив пропозиції щодо обов’язкового законодавчого регулювання реструктуризації кредитної заборгованості фізичних осіб та процедури банкрутства.

На форумі обговорювалися актуальні питання саморегулювання професії арбітражних керуючих, фінансування процедур банкрутства, а також окремі аспекти боргової реструктуризації/санації боржників, супроводу процедур банкрутства, проблеми протидії фіктивним банкрутам, перспективи банкрутства фізосіб в Україні.

Форум з реструктуризації та банкрутства – майданчик між державним регулятором, арбітражними керуючими, представниками міжнародних асоціацій, партнерами провідних юридичних компаній та юрисконсультів підприємств з метою ознайомитися з основними трендами і обговорити найбільш актуальні питання практики.