Залишити заявку

Віталій Галицьких виступив на Українсько-естонському бізнес-форумі

Дата новини: 23 квітня 2021

Віталій Галицьких, керівник Талліннського офісу фірми «Ілляшев та Партнери» та член правління Українсько-естонської торгової палати, виступив в рамках Українсько-естонського бізнес-форуму, що відбувся 22 квітня 2021 року. Організатори заходу — Торгово-промислова палата Естонії та Дніпропетровська торгово-промислова палата.

В огляді підприємницького середовища Естонії Віталій розповів про цифрову державну систему сервісів для населення e-Estonia та про сервіс e-Residency для нерезидентів, який дозволяє реєструвати компанії, користуватися банківськими послугами та сплачувати податки.

«Сьомий рік підряд Естонія займає перше місце в International Tax Competitiveness Index та є найбільш прозорою і найменш корумпованою державою у Центральній та Східній Європі», — підкреслив Віталій Галицьких.

Спікерами форуму також виступили: Мар’яна Беца, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Естонії, Каймо Кууск, Надзвичайний та Повноважний Посол Естонії в Україні, Маргус Ілмярв, член Торгово-промислової палати Естонії, представники бізнес-середовища Дніпропетровської області.