Залишити заявку

Українські компанії створять бізнес асоціацію в Естонії

Дата новини: 24 травня 2018

Компанії з України, які ведуть бізнес на території Естонії, об’єднаються в асоціацію. Про це повідомив керуючий партнер відомої юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев під час прийому українських інвесторів та партнерів з нагоди офіційного візиту Президента Естонії Керсті Кальюлайд  в Україну 23 травня 2018 року.

За його словами, асоціація об’єднає компанії, засновниками яких є українські інвестори, які ведуть господарську діяльність в Естонії.

«Асоціація надаватиме допомогу українському бізнесу у входженні на естонський ринок, – сказав Михайло Ілляшев. – Компанії-засновники планують провести установчі збори асоціації перед початком осіннього бізнес-сезону».

Нагадаємо, що громадяни України зареєстрували в Естонії найбільшу кількість компаній в рамках «Електронного громадянства» (e-Residency) – естонської урядової програми для зарубіжних онлайн-підприємців. За допомогою естонської цифрової ID-карти українські бізнесмени заснували вже більше 450 компаній, випередивши підприємців з Німеччини та Фінляндії. Картки електронного резидента в Естонії отримали понад 4200 українців.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 році та входить до числа найвідоміших і найбільш авторитетних юридичних консультантів східно-європейського регіону.