Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» виступили експертами з міжнародної торгівлі у дослідженні торговельно-економічних відносин України з ЄС у рамках Угоди про асоціацію

Дата новини: 24 травня 2021

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» долучилась до підготовки унікального дослідження «Стратегічні орієнтири поглиблення торговельно-економічних відносин України з країнами Європейського Союзу в умовах Угоди про асоціацію». Презентація результатів дослідження відбулась 20 травня 2021 року в Києві.

Приурочене до завершення п’ятирічного терміну з дати набуття чинності економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (2016-2020 рр.) дослідження було проведено Державним науково-дослідним інститутом інформатизації та моделювання економіки та громадською організацією «Центр розвитку ринкової економіки «CMD-Ukraine» за підтримки Конфедерації промисловості Данії в рамках Угоди між Конфедерацією промисловості Данії і Федерацією роботодавців України для розвитку співпраці щодо ролі приватного сектора.

«Ілляшев та Партнери» взяли участь у дослідженні у якості єдиного юридичного експерта з міжнародної торгівлі.

Дослідження складається з чотирьох розділів: розвиток зовнішньоторговельних відносин між Україною та ЄС в умовах лібералізації доступу на ринки сторін, позиція вітчизняних виробників та експертів, потенціал активізації та підвищення ефективності торговельно-економічних відносин та оптимізація режиму торгівлі між Україною та ЄС. Експерти «Ілляшев та Партнери» у дослідженні висвітлили актуальні проблеми доступу української продукції на європейські ринки.