Залишити заявку

Олена Омельченко стала партнером юридичної фірми «Ілляшев та Партнери»

Дата новини: 28 грудня 2018

Керівник практики міжнародної торгівлі Олена Омельченко стала партнером юридичної фірми «Ілляшев та Партнери». Це перше розширення партнерського складу «Ілляшев та Партнери» з 2006 року.

«Протягом останніх років ми відзначаємо постійне зростання попиту на послуги фірми в сфері міжнародної торгівлі, що свідчить про високу якість послуг, що надаються, – заявив Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Призначення керівника практики Олени Омельченко не тільки дозволить нам ефективно розвивати цю практику в подальшому, але і свідчить про високу оцінку її ділових і особистісних якостей. Ми розуміємо, що рухаємося з Оленою в одному напрямку і вона близька нам по духу. Разом ми зможемо зберігати заданий темп розвитку нашої юридичної фірми».

Олена приєдналася до команди «Ілляшев та Партнери» в 2014 році в період активного росту фірми. Під її керівництвом практика міжнародної торгівлі «Ілляшев та Партнери» вийшла в лідери ринку.

«Я вдячна колегам за довіру, – прокоментувала призначення Олена Омельченко. – За короткий термін практика міжнародної торгівлі «Ілляшев та Партнери» завоювала найбільших клієнтів на ринку і брала участь у цікавих проектах. Я дуже рада бути частиною фірми і реалізовувати свій потенціал з командою однодумців».

Олена Омельченко – адвокат, кандидат юридичних наук, член Ради з міжнародної торгівлі при Кабінеті міністрів України та Громадської ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. Очолює робочу групу з міжнародної торгівлі Американської торгової палати в Україні (ACC). Має 15-річний досвід роботи в сфері права СОТ, антидемпінгових, захисних та антисубсидиційних розслідувань в Україні та за кордоном, застосування регіональних преференційних угод, експортного контролю та економічних санкцій, митного регулювання та адаптації українського законодавства до законодавства ЄС.

Олена Омельченко має репутацію одного з провідних консультантів у сфері міжнародної торгівлі, заходів торговельного захисту та СОТ в Україні. Олена брала участь у численних міжнародних торгових переговорах, була членом переговорної групи з підготовки Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, угод про вільну торгівлю між Україною та Канадою, Туреччиною, Сербією та іншими державами. У 2015 році Олена була радником Міністра економічного розвитку і торгівлі України. З 2017 року Олена Омельченко входить в міжнародний рейтинг Who’s Who Legal як один з провідних фахівців в сфері міжнародної торгівлі та митного права, які практикують в Україні. За результатами щорічного всеукраїнського дослідження «Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України – 2018», опублікованого «Юридичною газетою», Олена Омельченко увійшла в сотню кращих юристів України на думку бізнесу.

У сферу спеціалізації Олени Омельченко входить супровід антидемпінгових, спеціальних, антисубсидиційних розслідувань, в яких вона успішно консультувала відомі національні та зарубіжні промислові компанії, великих експортерів та імпортерів. Крім цього, Олена має досвід реалізації проектів в галузі правової експертизи та розробки проектів законів і нормативно-правових актів України.

Нещодавні проекти за участю Олени Омельченко включають:

• Антидемпінгове розслідування в Європейському Союзі щодо імпорту феросиліцію з України та Єгипту.
• Перегляд антидемпінгових мит в США щодо імпорту феросилікомарганцю з України і Китаю.
• Антидемпінгове розслідування щодо імпорту портландцементу та клінкеру в Україну з Російської Федерації, Республіки Білорусь та Республіки Молдова.
• Антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну карбамідо-формальдегідного концентрату і карбамідо-формальдегідної смоли з Російської Федерації.
• Антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну деяких видів шоколаду з Російської Федерації.
• Антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну солі кухонної виварної сорту екстра з Республіки Білорусь.
• Перегляд спеціальних (захисних) мит щодо імпорту в Україну порцелянового посуду та приборів.
• Антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну карбаміду і КАС з Російської Федерації.
• Спеціальне (захисне) розслідування щодо імпорту в Україну пінополіуретану незалежно від країни походження.
• Антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну листового флоат-скла з Російської Федерації.
• Антидемпінгове розслідування щодо імпорту прутків з вуглецевої та інших легованих сталей з Республіки Білорусь та Республіки Молдова.
• Антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну шприців з Туреччини, Індії та Китаю.
• Зняття спеціальних санкцій зовнішньоекономічної діяльності на території України.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 році і входить до числа найвідоміших і найбільш авторитетних юридичних фірм, що надають повний спектр юридичних послуг у Центральній та Східній Європі. Володар Юридичної премії 2017 року в номінації «Юридична фірма року з міжнародної торгівлі». Входить до п’ятірки провідних юридичних фірм України в сфері міжнародної торгівлі за результатами щорічних досліджень Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients. З 2017 року – одна з кращих юридичних фірм світу у сфері міжнародної торгівлі та митного права міжнародного рейтингу Who’s Who Legal. У 2018 році посіла 1-е місце в практиці міжнародної торгівлі в рейтингу «Лідери ринку 2018».