Залишити заявку

The Legal 500 – EMEA 2020 рекомендує «Ілляшев та Партнери» для роботи в Україні та Росії

Дата новини: 16 квітня 2020

Міжнародний рейтинг The Legal 500 – EMEA 2020 рекомендує «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму в Україні. За результатами незалежного дослідження «Ілляшев та Партнери» зайняла провідні позиції у практиках конкурентного права, вирішення спорів, інтелектуальної власності, міжнародної торгівлі, економічних злочинів, банківського і фінансового права та ринків капіталу, комерційного і корпоративного права, злиттів і поглинань, трудового права, надання послуг приватним клієнтам, нерухомості і будівництва, оподаткування та енергетики. Вдруге поспіль The Legal 500 рекомендує практику фірми у сфері банкрутства та фінансової реструктуризації в Росії.

Україна
Конкурентне право – tier 1
Партнери наступного покоління: Олександр Фефелов
Команда відома своєю «потужною галузевою експертизою та знаннями локальних правових норм». Вона «досягає результатів у кожному дорученому завданні».

Михайло Ілляшев«дуже сильний юрист на українському ринку. Він орієнтований на конкретні рішення і вміє оперативно керувати процесами. Він володіє галузевими знаннями та чудово контролює великі транзакції». Олександр Фефелов «перевершив наші очікування, демонструючи чудовий рівень послуг та надаючи відмінні консультації у питаннях конкурентного права», «як професіонал, орієнтований на результат, та компетентний експерт із великим досвідом у супроводі правочинів та конкурентному праві».

Вирішення спорів – tier 1
Провідні юристи: Михайло Ілляшев, Роман Марченко
Зірки практики: Олег Трохимчук
ЮФ «Ілляшев та Партнери» «відома в Україні як лідер у вирішенні спорів», що «зібрала найкращих адвокатів країни. З ними дуже приємно спілкуватися та працювати, і вони виконують свою роботу неймовірно професійно та швидко».

Роман Марченко та Михайло Ілляшев«суперзірки у вирішенні спорів», вони є «найвідомішими адвокатами країни». За словами джерела, «кращих захисників у судах важко знайти». Роман Марченко«справжній лідер і борець. Він завжди доводить справу до кінця і досягає правильного результату». Михайло Ілляшев«дуже креативний і відкритий до співпраці». «Він добре розуміє як юридичні, так і комерційні нюанси».

Інтелектуальна власність – tier 1
Провідні юристи: Олександр Падалка, Ірина Кириченко
Фірма, відома переважно своєю потужною судовою практикою у сфері інтелектуальної власності, розширює свій комерційний досвід управління портфелями ІВ, оформлення торгових марок та отримання патентів, правозастосування, франчайзингу та ліцензування. «Ілляшев та Партнери» розширила практику ІВ, запросивши до своєї команди досвідченого Олександра Падалку, який раніше працював у ЮФ «Саєнко Харенко», на посаду радника.

Клієнт стверджує, що «гаслом ЮФ «Ілляшев та Партнери» є «Винайдення рішень». І це справді так: команда намагається глибоко зрозуміти нюанси діяльності клієнта для винайдення креативних та незвичайних способів досягнення успіху за допомогою нетривіальних пропозицій». Ірина Кириченко«унікальний фахівець, що розуміється на фармацевтичному ринку, інтелектуальній власності та адвокатській діяльності».

Міжнародна торгівля – tier 1
Провідні юристи: Олена Омельченко
Команда «демонструє надзвичайні результати та має чудову репутацію у сфері міжнародної торгівлі», що «добре для сильної правової експертизи та високомотивованого представництва». Клієнт зазначає, що «фірма повністю розуміє місцеві регуляторні норми та рушійні сили ринку». «Ілляшев та Партнери» має «видатну репутацію». Вона, безумовно, є «однією з найкращих юридичних фірм в Україні». Фірма є «відмінним вибором з погляду сильної правової експертизи та високомотивованого представництва».

Олена Омельченко«справжній професіонал у міжнародній торгівлі. Вона серйозна, старанна, надзвичайно уважна до деталей». Вона «має впливові зв’язки, завжди готова докласти додаткових зусиль для досягнення результату» та є «хорошим стратегічним керівником, який користується повагою та довірою як місцевих чиновників, так і своїх колег».

White-Collar Crime – tier 1
Провідні юристи: Михайло Ілляшев, Роман Марченко
ЮФ «Ілляшев та Партнери» «протягом останніх десяти років набула виняткового досвіду у роботі над низкою великих міжнародних справ про банківське шахрайство». Один клієнт зауважує, що «жодна юридична фірма в Україні не може конкурувати з їхнім досвідом у судовій практиці та кримінальному провадженні», а «адвокати фірми надають послуги найвищої якості і працювати з ними справжнє задоволення». Команда «старанна, обізнана, має великий досвід роботи у фінансовій галузі». Юристи «добре підготовлені і забезпечують своєчасне та зручне обслуговування з усіх питань, з якими до них звертаються».

Роман Марченко – це «унікальний феномен і перша контактна особа для будь-якої роботи у цьому регіоні».

Банківське і фінансове право та ринки капіталу tier 2
Команда «особливо сильна в регуляторних аспектах банківського та фінансового права, дуже оперативна та відповідальна». За словами джерела, «кожен із фахівців розуміє як юридичні, так і комерційні нюанси справ. Всі члени команди дуже професійні та креативні юристи, відкриті та орієнтовані на клієнтів. Важливо зазначити, що адвокати ЮФ «Ілляшев та Партнери» повністю залучаються до роботи та є добре мотивованими – вони справді дбають про клієнта та про отримання необхідних результатів».

Михайло Ілляшев«високонадійний експерт з відмінними навичками супроводу транзакцій». Роман Марченко«чудовий адвокат і видатний гравець юридичного ринку».

Комерційне і корпоративне право, злиття та поглинанняtier 2
Провідні юристи: Михайло Ілляшев, Роман Марченко, Олександр Падалка
Зірки практики: Леонід Гілевич
Фірма забезпечує «надійний супровід, ефективну підтримку клієнтів і відданість успіху проекту». «Ілляшев та Партнери» «працювала над усім спектром корпоративних питань і M&A для наших груп компаній. Команда дуже добре обізнана і, ймовірно, є однією з кращих на ринку. Вони докладають багато зусиль, щоб завжди бути на один або два кроки попереду».

Михайло Ілляшев і Роман Марченко«команда мрії, професіонали вищого рівня». Михайло Ілляшев – «креативний і діловий лідер у розробці складних рішень». Роман Марченко – «талановитий фахівець і керівник, який завжди досягає бажаного результату для клієнта».

Трудове право tier 2
Партнери наступного покоління: Леонід Гілевич
Команда «надає повний спектр послуг з юридичного супроводу, включаючи процедури для іноземців та іноземних юридичних осіб». Клієнти з радістю «отримують допомогу 24 години на добу протягом усього року, якщо це необхідно». Команда «дуже чуйна і дуже практична».

Леонід Гілевич забезпечує «виняткове обслуговування клієнтів, вирішує проблеми і пропонує практичні рішення», демонструє «дуже хорошу підтримку, швидкий зворотний зв’язок і гнучкість». Він «має великий досвід у питаннях трудового права і розробив для нас відмінні трудові угоди».

Приватні клієнти tier 2
Провідні юристи: Михайло Ілляшев, Роман Марченко
Зірки практики: Ніна Бец
«Ілляшев та Партнери» в основному бере участь у розв’язанні складних внутрішніх та міжнародних судових спорів за участю заможних приватних клієнтів, включаючи спори щодо активів, спадщини, податків та санкцій. Фірма також надає консультації з питань міжнародного шлюборозлучного процесу та опіки над дітьми, прав клієнтів, які не перебувають у шлюбі, а також фінансового врегулювання спорів. Команда фірми «надійна, забезпечує конфіденційність та докладає всіх зусиль для задоволення ваших нагальних потреб». Вона «глибоко знається на законодавстві та практичних питаннях, відома своїм досвідом та міжнародною репутацією». Команда має «три сильні сторони: експертів майже в усіх галузях права; володіє сильними практичними навичками роботи з українською та міжнародною системами оподаткування; ретельно контролює всі нюанси».

Михайло Ілляшев «проявляє свої креативні та ділові якості під час розробки складних комплексних рішень». Ніна Бец«новий співробітник, але ми відчуваємо, що вона справді віддана справі».

Нерухомість та будівництво – tier 2
Зірки практики: Дмитро Грибов
Робота «Ілляшев та Партнери» у сфері нерухомості, землекористування та будівництва охоплює операції з придбання та продажу, питання комплексної перевірки та аудиту портфеля нерухомості, структурування будівельних проектів та відповідні спори, що існують у цій сфері. Очолює практику визнаний судовий юрист Михайло Ілляшев, який є «надійним експертом в сфері нерухомості та будівництва».

За словами одного з клієнтів, «присутність «Ілляшев та Партнери» в містах і регіонах діяльності нашої компанії дозволяє їй гнучко та оперативно представляти інтереси своїх клієнтів». Дмитро Грибов відомий «цілеспрямованістю та практичним мисленням під час супроводу різних проектів. Він має справді великий досвід роботи з контрактами на будівництво та реконструкцію».

Оподаткуванняtier 2
Провідні юристи: Роман Марченко
Зірки практики: Ніна Бец
Команда «має багаторічний досвід і можливість мислити нетрадиційно, а також ретельно зосереджуватись під час вивчення проектів. Це здібна команда з дуже потужним потенціалом». До команди входять «чудові фахівці з багатопрофільних питань, які дійсно небайдужі до справ клієнтів».

Роман Марченко«відомий та шанований юрист, який досконально розбирається у питаннях міжнародного оподаткування». Він володіє «стратегічним баченням питань та завжди приділяє ретельну увагу всім сторонам проблеми». Ніна Бец «по-справжньому зосереджується на інтересах клієнтів, залишаючись при цьому орієнтованою на комерційну сторону питань». Ніна «дуже серйозно допомагає з тактичними та діловими аспектами справ».

Енергетикаtier 3
«Ілляшев та Партнери» «має широкі зв’язки по всій Україні та в Росії і успішно співпрацює у ролі радника з європейськими юридичними фірмами». «Ілляшев та Партнери» – «авторитетна юридична фірма, що володіє багатим досвідом щодо всіх аспектів комерційних угод». Команда фірми відрізняється «активністю, динамічністю та швидкістю реакції». «Я вважаю фірму надзвичайно динамічною та професійною. Серед значних її переваг – готовність до дії та швидкість реагування», – ділиться думкою один з клієнтів.

Михайло Ілляшев «володіє проникливістю і знає, як працювати з ключовими питаннями». Це «один з найпрацьовитіших адвокатів, з якими мені доводилося зустрічатися».

Росія
Банкрутство і фінансова реструктуризаціяtier 4
«Ефективна команда для роботи зі справами в Москві та Києві», очолювана Дмитром Константиновим. «Ілляшев та Партнери» має повноцінну практику для роботи зі справами, що стосуються банкрутства та фінансової реструктуризації. Ця практика також використовує свої можливості в Україні для представництва українських клієнтів в Росії та російських клієнтів в Україні.